Kontaktujte nás 02 52 494 946

Lurdy - pútnický zájazd

hotel ***
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Program:


1. deň » pri zájazdoch 9711, 9712* a 9715* je odlet z Bratislavy do Lúrd, pri ostatných zájazdoch je odlet z Viedne do Toulouse. Transfer autobusom do hotela Lurdách, ubytovanie, prehliadka areálu (baziliky, podzemná Bazilika Pia X., kaplnky a Jaskyňa Zjavenia), účasť na organizovanom náboženskom programe, večera, ružencová pobožnosť a sviečkový mariánsky sprievod, nocľah.

2. deň » slovenská svätá omša v Jaskyni Zjavenia, raňajky, individuálna návšteva bazénov s lurdskou vodou. Premietanie videa o živote sv. Bernadety, ktorá v 14 rokoch zažila 18 zjavení Panny Márie oficiálne uznaných cirkvou. Zvesť o zjaveniach pritiahla do Lúrd pútnikov a boli zaznamenané zázračné uzdravenia. Mnohé boli uznané lekárskymi kapacitami ako vedecky nevysvetliteľné. Slovenská pobožnosť Krížovej cesty (výjavy a sochy v nadživotnej veľkosti), Eucharistická procesia s požehnaním, večera, ružencová pobožnosť, večerný sviečkový sprievod, nocľah.

3. deň » ranná slovenská svätá omša, raňajky, účasť na medzinárodnej svätej omši v podzemnej Bazilike Pia X. Prechádzka po stopách sv. Bernadety na miesta spojené s jej životom (mlyn, Cachot, hospic a farský kostol). Možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou a návštevy hradu týčiaceho sa nad mestom. Eucharistická procesia s požehnaním chorých, večera, ružencová pobožnosť a sviečkový sprievod, nocľah. Pri zájazdoch 9712* a 9715* je v podvečerných hodinách transfer na letisko a odlet z Lúrd do Bratislavy.

4. deň » slovenská svätá omša, raňajky, voľno, v závislosti od letových časov transfer na letisko do Toulouse a odlet do Viedne. Pri zájazde 9711 transfer na letisko Lurdy a odlet do Bratislavy.Doprava:

Letecká doprava » Bratislava – Lurdy a späť (pri zájazdoch 9711, 9712* a 9715*). Pri ostatných zájazdoch Viedeň – Toulouse a späť.Ubytovanie:

2 x (zájazdy 9712* a 9715*), resp. 3 x (ostatné zájazdy) v 3* hoteli priamo v centre Lúrd.Stravovanie:

2x (zájazdy 9712* a 9715*), resp. 3x (ostatné zájazdy) polpenzia (raňajky a večere s vodou v karafe) formou švédskych stolov.Ostatné:

služby sprievodcu a sprievod kňaza, transfery autobusom z letiska do Lúrd a späť, náboženský program podľa popisu, DPH.Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 199 €/os., City tax v hoteloch v Lurdách 3 €/os./noc.Priplatky:

za 1/1 izbu 85 €/110 €. Dobrovoľný príspevok na areál v Lurdách 10 €/os.

Poznámky » Možnosť doplatenia obedov vrátane vody a vína v cene 8 €/obed. Na vyžiadanie zaistíme ubytovanie v 4* hoteli (za príplatok).Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek