Kontaktujte nás 02 52 494 946, 037 652 5154

Lurdy - pútnický zájazd

hotel ***
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Informácie:

1. deň » odlet z Bratislavy do Lúrd (zájazdy 9711 a 9715*), pri ostatných zájazdoch odlet z Viedne do Toulouse, do Pau, alebo Bilbaa. Zájazd 9711 sa koná v čase medzinárodnej púte Maltézskeho rádu. Transfer do hotela, ubytovanie, prehliadka areálu (baziliky, podzemná Bazilika Pia X., kaplnky a Jaskyňa Zjavenia), účasť na náboženskom programe, večera, ružencová pobožnosť a sviečkový mariánsky sprievod, nocľah.
2. deň » slovenská svätá omša v Jaskyni Zjavenia, raňajky, individuálna návšteva bazénov s lurdskou vodou. Premietanie videa o živote sv. Bernadety, ktorá v 14 rokoch zažila 18 zjavení Panny Márie oficiálne uznaných cirkvou. Zvesť o zjaveniach pritiahla do Lúrd množstvo pútnikov, ale i zvedavcov. Boli zaznamenané zázračné uzdravenia, mnohé uznané lekárskymi kapacitami ako vedecky nevysvetliteľné. Slovenská pobožnosť Krížovej cesty ležiacej vo svahu nad areálom (výjavy a sochy v nadživotnej veľkosti), Eucharistická procesia s požehnaním, večera, ružencová pobožnosť, večerný sviečkový sprievod, nocľah. V prípade záujmu môžete prežiť aj výnimočnú pobožnosť nočnej Krížovej cesty pri rieke Gave.
3. deň » slovenská svätá omša, raňajky, účasť na medzinárodnej svätej omši v podzemnej Bazilike Pia X. Prechádzka po stopách sv. Bernadety na miesta spojené s jej životom (mlyn, Cachot, hospic a farský kostol). Možnosť návštevy bazénov s lurdskou vodou a hradu týčiaceho sa nad mestom. Eucharistická procesia s požehnaním chorých, večera, ružencová pobožnosť a sviečkový sprievod, nocľah. Pri zájazde 9715 v podvečer transfer na letisko a odlet z Lúrd do Bratislavy.
4. deň » slovenská svätá omša, raňajky, individuálne voľno, v závislosti od letových časov transfer na letisko a odlet do Viedne. Pri zájazde 9711 transfer na letisko Lurdy a odlet do Bratislavy.Doprava:

Letecká doprava » Bratislava – Lurdy a späť (9711 a 9715*). Pri ostatných zájazdoch Viedeň – Toulouse, resp. Pau, alebo Bilbao a späť.Ubytovanie:

3 x (2 x pri 9715*) v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli priamo v centre Lúrd (cca 300 m od areálu).Stravovanie:

3 x (2 x pri 9715*) polpenzia (raňajky a večere) formou švédskych stolov.Ostatné:

príspevok na prevádzku Sanktuária v Lurdách 10 €/os., služby sprievodcu CK a sprievod kňaza, transfery autobusom z letiska do Lúrd a späť, náboženský program podľa popisu, DPH.Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 199 €/os., City tax v hoteloch v Lurdách 3 €/os./noc.Priplatky:

za 1/1 izbu 110 € (75 € v 9715*), príplatok za obed vrátane vody a vína 10 €.Poznámka:

Na vyžiadanie zaistíme ubytovanie v 4* hoteli (za príplatok).Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek