Kontaktujte nás 02 52 494 946

Miramar Calafell

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

veľmi nás teší, že môžeme do tohtoročnej ponuky opäť zaradiť tento mimoriadne obľúbený a dvomi sezónami overený hotel nachádzajúci sa v stredisku Calafell. Vďaka jeho fantastickej polohe má byť hotel právom na čo pyšný. Je situovaný priamo na krásnej piesočnatej pláži ťahajúcej sa do ďaleka, ktorá je vhodná aj pre malé deti a neplavcov. Od pláže ho oddeľuje len pobrežná promenáda, ktorá prechádza týmto krásnym letoviskom. V hotelovom beach bare si vychutnajte prekrásny výhľad na Stredozemné more, doprajte si večerný koktail počúvajúc živú hudbu, ktorá vám spríjemní váš relax. Bary, reštaurácie či obchodíky s typickými španielskymi suvenírmi, to všetko je na dosah. Neváhajte a príjmite pozvanie do hotela, ktorého ubytovanie, služby, bohatá strava, ako aj veľmi milý a priateľský personál vás presvedčia o tom, že ste si vybrali správne.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Vypredané

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

v centre strediska Calafell priamo pri udržiavanej pláži so zlatistým pieskom a s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre malé deti a neplavcov • hotel od mora oddeľuje len atraktívna pobrežná promenáda ťahajúca sa celým letoviskom • v blízkosti množstvo obchodíkov, reštaurácií, barov, zábavných podnikov a kaviarní • len 60 km od letiska v Barcelone

Pláže

od prekrásnej širokej piesočnatej pláže s hebkým zlatistým pieskom delí hotel len atraktívna plážová promenáda lemovaná palmami • pozvoľný vstup do mora vhodný aj pre deti a menej zdatných plavcov • na pláži sa nachádza i plážový bar • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok)

Popis

moderné hotelové lobby s recepciou • all inclusive reštaurácia s výhľadom na pláž • à la carte reštaurácia s vonkajšou terasou a s výhľadom na pláž a more (za poplatok) • snack bar s priestrannou terasou s posedením (v rámci all inclusive) • beach bar (za poplatok) • bazén s ležadlami • TV miestnosť • wifi pripojenie v spoločných priestoroch (zdarma) • animačný program v hotelovom režime

Šport a zábava

rôzne vodné a plážové športy a atrakcie na pláži letoviska Calafell (za poplatok) • v stredisku možnosť bohatého športového, zábavného a kultúrneho vyžitia, nákupné možnosti • hotelové animácie (v hotelovom režime)

Ubytovanie

zrekonštruované a veľmi moderne zariadené izby s možnosťou jednej resp. dvoch prísteliek • satelitná TV • trezor (za poplatok) • klimatizácia • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC) • sušič na vlasy • wifi • balkón alebo terasa s posedením • chladnička na vyžiadanie (za poplatok) • detská postieľka na vyžiadanie (za poplatok)

Stravovanie

formou all inclusive

all inclusive raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov • počas obedov a večerí servírované víno, čapované pivo, soft drinky, minerálna voda • počas dňa k dispozícii v hotelovom snack bare čapované pivo, nealkoholické nápoje (voda, džúsy, malinovky), vybrané miešané nápoje, sangria • káva, čaj • vo vyhradených hodinách rôzne snacky, napr. hamburger, hotdog, pizza, hranolky • zmrzlina • koláčiky • hotelové animácie

Webstránka

www.hotelmiramarcalafell.com

Oficiálna trieda

***

Španielsko pevnina - dovolenka leto 2021

Španielsko, krajina ohnivého tanca, horúcich rytmov, prekrásnej a bohatej architektúry, neopakovateľnej atmosféry, srdečných ľudí a jedinečnej gastronómie, tvorí most medzi Európou a Afrikou. Od Európy ju zo severu oddeľujú Pyreneje a na juhu je to cez Gibraltár do Afriky len 14 kilometrov. Španielsko právom patrí medzi najobľúbenejšie turistické destinácie. Okúzli vás nielen svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami, priezračným morom, ale tiež neodolateľným temperamentom svojich obyvateľov. Cestujte za slnkom, krásnymi plážami a príjemným prímorským podnebím.

Príďte sa venovať obľúbenému športu, spoznávať históriu, ochutnať typickú španielsku kuchyňu, cestujte za priateľmi, dobrodružstvom či chytľavou atmosférou zábavy na fiestach. Deti majú práve tu jedinečnú príležitosť stráviť nezabudnuteľné chvíle v aquaparkoch či na detských ihriskách pri miestnych plážach. Bohato navštevované a turistami veľmi obľúbené letoviská popri pobreží Stredozemného mora lemujú promenády s kaviarňami, reštauráciami a obchodmi, ako aj dlhé, široké pláže so zlatistým pieskom a pestrými službami či športovými atrakciami. Mnohotvárnosť krajiny, historické pamiatky, služby na vysokej úrovni, prekrásne upravené pláže, zaujímavé prírodné scenérie, priateľské prostredie, výborná kuchyňa a dostupné ceny – to všetko sú dôvody pre návštevu Španielska. A nami zostavená tohtoročná ponuka je skutočne ideálnou prázdninovou voľbou. Nechajte sa teda toto leto uniesť a navštívte túto pestrú a príťažlivú krajinu s nami!


Fakultatívne výlety

Barcelona
Španielsko pevnina

Okružná jazda Barcelonou s návštevou spievajúcej fontány. Začneme krátkou okružnou jazdou mestom spojenou so zastávkou pri chráme Svätej Rodiny – La Sagrada Familia, majstrovského diela svetoznámeho katalánskeho architekta Antonia Gaudího a s návštevou štadióna a múzea najväčšieho a najznámejšieho španielskeho klubu F.C. Barcelona. Potom sa vyvezieme na vrch Montjuic, kde sa nachádzajú športoviská zasvätené letným olympijským hrám z roku 1992.V rámci voľného času môžeme navštíviť akvárium so žralokmi a mantami, nakúpiť si v obchodnom centre Mare Magnum, prejsť sa po gotickej štvrti – El Barrio Gótico, Las Ramblas – najväčší barcelonský bulvár so živými sochami alebo si popozerať tržnicu s exotickým ovocím – La Boquería.Výlet je zakončený jedinečným kultúrnym zážitkom – magickou fontánou (kombinácia farieb, hudby a meniacich sa tvarov fontány)


Orientačné ceny: (dospelý 38 Eur, dieťa do 13 rokov 25 Eur)

Girona, S. Dalí
Španielsko pevnina

Návšteva krásnej Girony, ktorá leží na brehoch rieky Ter a Onyar. Historické centrum tvorí sieť úzkych uličiek, námestí a elegantných palácov. Výlet pokračuje návštevou gotickej katedrály, židovskej štvrte, uvidíte typické farebné domčeky a voľný čas môžete stráviť na Las Ramblas, ktorá je nákupnou časťou Girony. Po návšteve Girony sa presuniete do Figueres, kde sa nachádza divadelné múzeum Salvadora Dalího. Už samotná budova vzbudzuje dojem fantastického sna a vo vnútri ukrýva bizarné diela tohto surrealistického génia

Orientačné ceny: (dospelý 25 Eur, dieťa 15 Eur)
Marineland
Španielsko pevnina
Rozľahlý vodný svet, ktorý vám ponúka bohatý program. Okrem vystúpenia delfínov, papagájov a dravých vtákov je tu aj malá ZOO, dendrárium, tropická záhrada s exotickou faunou. V čase medzi jednotlivými vystúpeniami uvítajú hlavne deti, ale i dospelí možnosť využitia početných tobogánov a šmykľaviek, ktoré sú jeho súčasťou.

Orientačné ceny: (dospelý 28 Eur, dieťa do 10 rokov 17 Eur)
Montserrat
Španielsko pevnina
Celodenný výlet s návštevou kláštora Montserrat. V bazilike Svätej Panny Márie uvidíme Čiernu madonnu – Pannu Máriu Montserratskú, patrónku Katalánska. Môžeme navštíviť múzeum a obdivovať obrazy od Picassa, El Greca alebo Caravagia. Milovníci hôr majú možnosť vyviezť sa lanovkou do výšky 1 000 m n. m. a tam si vychutnať prekrásny výhľad. V cene výletu je degustácia likérov vyrábaných v Montserrate, zubačka idúca od úpätia hôr ku kláštoru a audiovizuálna výstava, na ktorej môžeme vidieť interiéry kláštora a poznať život za jeho stenami.

Orientačné ceny: (dospelý 39 Eur, dieťa 32 Eur)
Waterworld
Španielsko pevnina
Waterworld je druhou najnavštevovanejšou vodnou atrakciou na pobreží Costa Brava. Už samotný názov Vodný svet prezrádza, že sa jedná o fantastickú kombináciu vodných atrakcií, slnka a zábavy. Nájdete tu minigolf, splavy, bazén s vlnobitím, tobogány, detské lagúny, či ostrovy, ale aj mnohé ďalšie atrakcie.

Orientačné ceny: (dospelý 33 Eur, dieťa < 120 cm 19 Eur, do 80cm zdarma)

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek