Kontaktujte nás 02 52 494 946

Cala Font

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

ponúkame vám skvelý hotel Cala Font nachádzajúci sa priamo pri krásnej piesočnatej pláži v romantickej zátoke s rovnakým názvom. Salou je najobľúbenejšie letovisko na pobreží Costa Dorada nielen vďaka úžasným plážam, ale predovšetkým vďaka rušnému životu vo dne aj v noci. Nudiť sa tu určite nebudete. Pokiaľ máte radi adrenalínové atrakcie, rozhodne vám doporučujeme zažiť zrýchlenie z 0 na 180 km/h za 5 s. vo výške 112 m počas jazdy na 880 m dlhej dráhe Ferrari Red Force. Neuveriteľný zážitok! A to nie je všetko. V parkoch Port Aventura a Ferrari Land vás čakajú desiatky ďalších atrakcií. Pre milovníkov pamiatok navrhujeme výlet do Tarragony a Barcelony.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Cena za osobu

od 701
( 8 dní Ultra all inclusive )

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

hotel sa nachádza v pokojnej časti známeho a najobľúbenejšieho letoviska na pobreží Costa Dorada - Cap de Salou • romantická piesočnatá pláž sa rozprestiera priamo pred hotelom a má pozvoľný vstup do mora • ležadlá a slnečníky na pláži (k dispozícii za poplatok) • v Salou sa nachádzajú obchody, reštaurácie, kaviarne, diskotéky a zábavné podniky • cca 100 km od letiska v Barcelone • približne 14 km od historického mesta Tarragona • len 3 km od najväčších zábavných parkov v Španielsku Port Aventura a Ferrari Land (www.portaventuraworld.com)

Ostatné

Bonus » zvýhodnené vstupné do najväčších zábavných parkov Španielska PORT AVENTURA a FERRARI LAND (www.portaventuraworld.com)

Popis

elegantná a priestranná vstupná hala s recepciou a posedením • upravená terasa s výhľadom na more • hotelová reštaurácia • snack bar • wifi pripojenie • vonkajší bazén s terasou na slnenie, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma • herňa a detský miniklub • stolný tenis, biliard (za poplatok) • fitnes centrum • denné a večerné hotelové animácie pre deti i dospelých • zapožičanie jedného plážového slnečníka na izbu zadarmo, ktorý si môžete vziať z hotela na pláž • na plážach v Salou pestrá ponuka vodných športov a plážových atrakcií (za poplatok) • v hoteli je množné si požičať plážové osušky (za malý poplatok)

Ubytovanie

pekne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky • klimatizácia • TV • trezor • wifi • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, sušič na vlasy) • balkón alebo terasa • moderné izby s výhľadom na more a bazén (za príplatok)

Stravovanie

formou all inclusive

ULTRA All inclusive » raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov • čapované pivo, víno, voda a nealkoholické nápoje počas obedov a večerí • v hotelom vyhradených hodinách od 10:00 do 23:00 hod. sú v hotelovom bare k dispozícii vybrané alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje (napr. pivo, víno, sangría, rôzne nealkoholické nápoje, voda, čaj a káva), rôzne snacky vo vybraných hodinách (napr. ovocie, sendviče) • hotelové animácie pre deti i dospelých • zapožičanie jedného plážového slnečníka na izbu, ktorý si môžete vziať z hotela na pláž

Webstránka

www.hotelcalafont.com

Oficiálna trieda

****

Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

Španielsko pevnina - dovolenka leto 2024

Poďte s nami prežiť vaše dovolenkové dni v Španielskom kráľovstve, v krajine, ktorá je krásna, priam rozprávková po akejkoľvek stránke! Prichádzame k vám s atraktívnou ponukou ubytovania v kvalitných hoteloch v tých najlepších letoviskách. Nami ponúkané hotely si svojou skvelou polohou, výbornými cenami, kvalitnými službami a mnohými možnosťami relaxu a zábavy určite získajú vašu priazeň. Bohaté švédske stoly s výberom európskej, ako aj miestnej kuchyne, ktoré vás zasýtia počas horúcich dovolenkových dní, sú už len takým bonusom. Ak sa vám zunuje leňošenie na pláži, nevynechajte návštevu vodných a zábavných parkov Port Aventura, Ferrari Land a Marineland v blízkosti týchto letovísk, alebo s nami absolvujte zaujímavé a obohacujúce fakultatívne výlety do magickej a očarujúcej Barcelony alebo na známe pútnické miesto Montserrat. Vydajte sa s nami do zeme zaliatej slnkom, plnej prívetivých ľudí! Ochutnajte skvelé boquerones, patatas bravas s alioli majonézou, jamón, pan con tomate alebo čiernu paellu arroz negro. Sme presvedčení, že po návšteve Španielska bude vaše srdce patriť práve tejto destinácii a vy sa budete do krajiny flamenca, kráľovskej atmosféry a neutíchajúcej životnej energie vracať s rovnakým nadšením ako my.


Fakultatívne výlety

Barcelona
Španielsko pevnina
Jedno z najkrajších a najvzrušujúcejších miest na svete! Barcelona. Čakajú vás modernistické stavby Antonia Gaudího, slávna Sagrada Familia, gotický chrám Sv. Eulálie, park Güell, ale aj prechádzka po známej Ramble, kde si dáme štamprlík likéru moscatel, osviežujúcu sangriu, ochutnáme znamenitú šunku, stredomorské ovocie a čerstvé ustrice na miestnom trhu La Boquería. Alebo navštívime úžasné podmorské akvárium so žralokmi a s výhľadom na prístav a pamätník Krištofa Kolumba. Jedli ste už chrumkavé, voňavé a teplé churros a máčali ich v ľahodnej čokoláde? Nie? Idete s nami.
Girona, S. Dalí
Španielsko pevnina

Návšteva krásnej Girony, ktorá leží na brehoch rieky Ter a Onyar. Historické centrum tvorí sieť úzkych uličiek, námestí a elegantných palácov. Výlet pokračuje návštevou gotickej katedrály, židovskej štvrte, uvidíte typické farebné domčeky a voľný čas môžete stráviť na Las Ramblas, ktorá je nákupnou časťou Girony. Po návšteve Girony sa presuniete do Figueres, kde sa nachádza divadelné múzeum Salvadora Dalího. Už samotná budova vzbudzuje dojem fantastického sna a vo vnútri ukrýva bizarné diela tohto surrealistického génia

Orientačné ceny: (dospelý 25 Eur, dieťa 15 Eur)
Marineland
Španielsko pevnina
Rozľahlý vodný svet, ktorý vám ponúka bohatý program. Okrem vystúpenia delfínov, papagájov a dravých vtákov je tu aj malá ZOO, dendrárium, tropická záhrada s exotickou faunou. V čase medzi jednotlivými vystúpeniami uvítajú hlavne deti, ale i dospelí možnosť využitia početných tobogánov a šmykľaviek, ktoré sú jeho súčasťou.

Orientačné ceny: (dospelý 28 Eur, dieťa do 10 rokov 17 Eur)
Montserrat
Španielsko pevnina
Celodenný výlet s návštevou kláštora Montserrat. V bazilike Svätej Panny Márie uvidíme Čiernu madonnu – Pannu Máriu Montserratskú, patrónku Katalánska. Môžeme navštíviť múzeum a obdivovať obrazy od Picassa, El Greca alebo Caravagia. Milovníci hôr majú možnosť vyviezť sa lanovkou do výšky 1 000 m n. m. a tam si vychutnať prekrásny výhľad. V cene výletu je degustácia likérov vyrábaných v Montserrate, zubačka idúca od úpätia hôr ku kláštoru a audiovizuálna výstava, na ktorej môžeme vidieť interiéry kláštora a poznať život za jeho stenami.

Orientačné ceny: (dospelý 39 Eur, dieťa 32 Eur)
Tossa De Mar
Španielsko pevnina
Výlet loďou do malebnej dedinky Tossa de Mar je nezabudnuteľným zážitkom pre každého návštevníka Costa Bravy. Úchvatné prírodné scenérie, romantické uličky za hradbami starého mesta, michelinovské reštaurácie a zlatisté pláže - to všetko môžete zažiť. Aby sa more počas plavby neknísalo, doporučujeme skvelé cuba libre ihneď po nalodení :)
V kombinácii s Tossou tiež doporučujeme plavbu do mestečka Blanes s úchvatnou stredomorskou botanickou záhradou Marimurtra.
Waterworld
Španielsko pevnina
Waterworld je druhou najnavštevovanejšou vodnou atrakciou na pobreží Costa Brava. Už samotný názov Vodný svet prezrádza, že sa jedná o fantastickú kombináciu vodných atrakcií, slnka a zábavy. Nájdete tu minigolf, splavy, bazén s vlnobitím, tobogány, detské lagúny, či ostrovy, ale aj mnohé ďalšie atrakcie.

Orientačné ceny: (dospelý 33 Eur, dieťa < 120 cm 19 Eur, do 80cm zdarma)

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek