Kontaktujte nás 02 52 494 946

Slaven

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

pavilóny Slaven v atraktívnom prostredí centra Seliec vás túto sezónu privítajú v novšom šate. Ich veľkou výhodou je blízkosť pláže s pestrou ponukou vodných športov a miernym vstupom do mora, čo poteší najmä rodiny s malými deťmi, ako aj neplavcov. Selce sú spojené s blízkou obľúbenou Crikvenicou pobrežnou promenádou „lungo mare“. Počas celej letnej sezóny žijú pestrým dovolenkovým životom, či už denným alebo nočným. A je to ideálne miesto pre tých, ktorí si chcú vychutnať atmosféru prímorského letoviska, ale aj pre tých, ktorí chcú spoznávať okolie.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Vypredané

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

v blízkosti centra obľúbeného a stále viac turistami vyhľadávaného letoviska Selce • neďaleko promenády s množstvom kaviarní, reštaurácií, cukrární, barov a obchodíkov so suvenírmi • cca 100 m od kamienkovej a kamienkovo-piesočnatej pláže s miernym vstupom do mora, vhodnej aj pre deti, vybavenej ležadlami a slnečníkmi (za poplatok)

Pláže

kamienkové a kamienkovo-piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora vhodným pre deti i neplavcov • ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Popis

klienti využívajú recepciu hotela Slaven s pohodlným posedením • wifi pripojenie na recepcii • trezor na recepcii (za poplatok) • klimatizovaná hotelová reštaurácia • a´la carte reštaurácia Rokan • slnečná hotelová terasa s výhľadom na more • aperitív bar s kaviarňou a posedením • TV miestnosť • parkovanie v areáli (zdarma pre hotelových hostí)

Šport a zábava

detské ihrisko • minigolf • atrakcie pre deti (za poplatok) • bohatá ponuka vodných športov na pláži - paragliding, jazda na banáne alebo kolese ťahanom za motorovým člnom (za poplatok) • tobogan (za poplatok) • potápačské centrum (za poplatok)

Ubytovanie

našim klientom ponúkame ubytovanie pavilónového typu: 2-lôžkové jednoducho, ale účelne zariadené izby s možnosťou 1 prístelky v pavilónoch • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou a WC) • balkón s posedením

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou švédskych stolov • nápoje k večeri (víno, pivo, nealko)

Webstránka

www.jadran-crikvenica.hr

Oficiálna trieda

**

Adresa

Ivana Jeličiča 37, HR-512 66 Selce GPS: N 45˚09‘15.19‘‘ - E 14˚43‘05.94‘‘

Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

Istria - dovolenka leto 2021

Chorvátsko sa vyznačuje čistým morom s vysokým obsahom soli a jódu, malebnými zákutiami a historickými pamätihodnosťami. Množstvo slnečných dní stále priťahuje turistov z celej Európy aj zo Slovenska. Mnohí sme už navštívili túto krásnu krajinu a stále sa sem s radosťou vraciame. Priťahuje nás romantická príroda, pohostinnosť domáceho obyvateľstva, nádherné pláže, kultúrne pamiatky, prekrásne starobylé mestá s množstvom kaviarničiek a reštaurácií a prístavy či trhy s neopakovateľnou atmosférou. Práve Chorvátsko je miestom, kde môžete svoje dni naplniť životom. Ešte vždy tu existujú miesta, kde sa môžete stratiť v skutočne nedotknutej prírode. A nezabúdajte, Jadran je i našim morom.


Fakultatívne výlety

Benátky
Istria
Jedno z najkrajších a najromantickejších miest na svete. Zážitkom sú prechádzky spleťou úzkych uličiek vedúcich na najkrajšie námestie sveta pomenované po patrónovi republiky sv. Markovi s jedinečnými historickými skvostami akými sú Bazilika sv. Marka, Dóžací palác a mnohé ďalšie.

Plavba gondolou po kanále Grande zanechá vo vás neopakovateľné spomienky z návštevy tohto jedinečného mesta na vode. Z Benátok neodídete bez originálneho suveníru akými sú benátska maska či sklené sošky umelcov z ostrova Murano. V cene celodenného výletu je zahrnutý transfer, cesta loďou, sprievodca a organizačný poplatok.

(Orientačná cena 70 EUR)
Fish piknik
Istria
Výlet loďou, spojený s piknikom na lodi, pre všetkých, ktorí sa túžia započúvať do čarovného šumu mora a pohojdávať v rytme vĺn. Plaviť sa budete na niektorý z blízkych ostrovov alebo do malebných zátok, kde sa okúpete v priezračnom mori. Plavbu Vám spríjemnia temperamentné melódie Jadranu, popri ktorých si môžete vychutnávať morské ryby pripravené kapitánom lode a tradičné chorvátske vínko. V cene výletu je plavba loďou a obed na lodi – grilovaná ryba.

(Orientačná cena 35 EUR)
Limsky fjord
Istria
Jediný fjord Stredomoria. Vyberte sa s nami na plavbu týmto jedinečným zálivom, ktorý je známy svojou neopakovateľnou krásou. Modrá hladina zálivu nádherne kontrastuje s vápencovými zrázmi kaňonu. Do zátoky sa vlievajú teplé prúdy, ktoré vytvárajú vynikajúce podmienky na chovanie rýb, rybári tu chovajú ustrice a slávky jedlé.

Jedinečné miesto pre všetkých milovníkov nedotknutej prírody. Súčasťou výletu je aj návšteva jedného z najznámejších miest na Istrijskom polostrove, Rovinj. Na najvyššom mieste starého mesta sa vypína najväčší barokový kostol celej Istrie, kostol sv. Eufémie, ochrankyne ostrova.

(Orientačná cena 50 EUR)
Národný park Plitvice
Istria
Navštívte čarovný svet Plitvických jazier, 16 tyrkysovo sfarbených jazier s krištáľovo čistou vodou a viac než 100 vodopádmi a kaskádami. Čaká Vás tu panenská príroda a čerstvý vzduch. Prastaré lesy a bujná vegetácia sa zrkadlia v hladinách priezračných jazier neuveriteľne krásnych farieb. Najstarší a najkrajší národný park v Chorvátsku, zapísaný v zozname svetového prírodného dedičstva UNESCO. V cene celodenného výletu je zahrnutá autobusová doprava, sprievodca, vstup do národného parku, jazda loďou a turistickým vláčikom a organizačný poplatok. Nezabudnite si vziať športovú obuv, fotoaparáty a kamery.

(Orientačná cena 50 EUR)

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek