Kontaktujte nás 02 52 494 946

Omorika

depandance hotela ****+
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

Vďaka svojej vynikajúcej polohe v blízkosti živej promenády a zároveň neďaleko pláže, ktorá bola ocenená Modrou vlajkou, je Omorika vyhľadávaným hotelom Crikvenickej riviéry. V sezóne 2019 vám ponúkame ubytovanie v depandancoch susediacich s hotelom, kde na vás čakajú pohodlne zariadené klimatizované izby. Ubytovanie ponúkame v kombinácii so službami 4* hotela Omorika, ktorého reštaurácia sa môže pýšiť vychýrenou kuchyňou. Pod areálom je krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora, v samom centre Crikvenice nájdete aj pieskové pláže s bohatou ponukou športových aktivít a zábavy.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Cena za osobu

od 444
( 8 dní plná penzia )

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

na začiatku letoviska Crikvenica neďaleko centra a plážovej promenády • vzdialenosť hotela od okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora je cca 150 m • depandance sú situované nad hotelom

Pláže

kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora oddelená od areálu len cestou a plážovou promenádou • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok)• v centre letoviska, cca 1,5 km od depandance sa nachádza obľúbený areál s piesočnatou plážou Gradsko Kupalište (vstup za poplatok)

Popis

recepcia • klimatizovaná reštaurácia • wifi v lobby (zdarma) • aperitív bar • tanečná terasa s výhľadom na more • bazén na terase hotela (plánované otvorenie počas sezóny 2019) • TV miestnosť • detský kútik • k dispozícii je otvorený bazén so slnečnou terasou v blízkom komplexe pavilónov Ad Turres • parkovanie v areáli (zdarma)

Šport a zábava

v blízkosti športové centrum s tenisovými kurtami, stolný tenis, minigolf, futbalové ihrisko • vodné športy (za poplatok) • adrenalínové zábavné centrum

Ubytovanie

v našej ponuke 2-lôžkové útulne zariadené klimatizované izby v depandance s možnosťou 1 prístelky • balkón • wifi na izbách (zdarma) • minibar • telefón • trezor • sat LCD TV • vlastná kúpeľňa so sprchou a WC

Stravovanie

polpenzia - raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov v hotelovej reštaurácii

Webstránka

www.jadran-crikvenica.hr

Oficiálna trieda

****

Strana v katalógu

64

Istria - dovolenka leto 2019

Chorvátsko sa vyznačuje čistým morom s vysokým obsahom soli a jódu, malebnými zákutiami a historickými pamätihodnosťami. Množstvo slnečných dní stále priťahuje turistov z celej Európy aj zo Slovenska. Mnohí sme už navštívili túto krásnu krajinu a stále sa sem s radosťou vraciame. Priťahuje nás romantická príroda, pohostinnosť domáceho obyvateľstva, nádherné pláže, kultúrne pamiatky, prekrásne starobylé mestá s množstvom kaviarničiek a reštaurácií a prístavy či trhy s neopakovateľnou atmosférou. Práve Chorvátsko je miestom, kde môžete svoje dni naplniť životom. Ešte vždy tu existujú miesta, kde sa môžete stratiť v skutočne nedotknutej prírode. A nezabúdajte, Jadran je i našim morom.


Fakultatívne výlety

Benátky
Istria
Jedno z najkrajších a najromantickejších miest na svete. Zážitkom sú prechádzky spleťou úzkych uličiek vedúcich na najkrajšie námestie sveta pomenované po patrónovi republiky sv. Markovi s jedinečnými historickými skvostami akými sú Bazilika sv. Marka, Dóžací palác a mnohé ďalšie.

Plavba gondolou po kanále Grande zanechá vo vás neopakovateľné spomienky z návštevy tohto jedinečného mesta na vode. Z Benátok neodídete bez originálneho suveníru akými sú benátska maska či sklené sošky umelcov z ostrova Murano. V cene celodenného výletu je zahrnutý transfer, cesta loďou, sprievodca a organizačný poplatok.

(Orientačná cena 70 EUR)
Fish piknik
Istria
Výlet loďou, spojený s piknikom na lodi, pre všetkých, ktorí sa túžia započúvať do čarovného šumu mora a pohojdávať v rytme vĺn. Plaviť sa budete na niektorý z blízkych ostrovov alebo do malebných zátok, kde sa okúpete v priezračnom mori. Plavbu Vám spríjemnia temperamentné melódie Jadranu, popri ktorých si môžete vychutnávať morské ryby pripravené kapitánom lode a tradičné chorvátske vínko. V cene výletu je plavba loďou a obed na lodi – grilovaná ryba.

(Orientačná cena 35 EUR)
Limsky fjord
Istria
Jediný fjord Stredomoria. Vyberte sa s nami na plavbu týmto jedinečným zálivom, ktorý je známy svojou neopakovateľnou krásou. Modrá hladina zálivu nádherne kontrastuje s vápencovými zrázmi kaňonu. Do zátoky sa vlievajú teplé prúdy, ktoré vytvárajú vynikajúce podmienky na chovanie rýb, rybári tu chovajú ustrice a slávky jedlé.

Jedinečné miesto pre všetkých milovníkov nedotknutej prírody. Súčasťou výletu je aj návšteva jedného z najznámejších miest na Istrijskom polostrove, Rovinj. Na najvyššom mieste starého mesta sa vypína najväčší barokový kostol celej Istrie, kostol sv. Eufémie, ochrankyne ostrova.

(Orientačná cena 50 EUR)
Národný park Plitvice
Istria
Navštívte čarovný svet Plitvických jazier, 16 tyrkysovo sfarbených jazier s krištáľovo čistou vodou a viac než 100 vodopádmi a kaskádami. Čaká Vás tu panenská príroda a čerstvý vzduch. Prastaré lesy a bujná vegetácia sa zrkadlia v hladinách priezračných jazier neuveriteľne krásnych farieb. Najstarší a najkrajší národný park v Chorvátsku, zapísaný v zozname svetového prírodného dedičstva UNESCO. V cene celodenného výletu je zahrnutá autobusová doprava, sprievodca, vstup do národného parku, jazda loďou a turistickým vláčikom a organizačný poplatok. Nezabudnite si vziať športovú obuv, fotoaparáty a kamery.

(Orientačná cena 50 EUR)

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek