Kontaktujte nás 02 52 494 946

Paradise Beach Residence

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

je nám veľkým potešením predstaviť vám našu tohtoročnú novinku - jedinečný 5* hotel Paradise Beach Residence. Hotel sa rozprestiera na krásnej a pokojnej zlatistej pláži a ponúka svojim hosťom nezabudnuteľnú dovolenku v kombinácii s kvalitnými službami all inclusive. V objatí zelenej prírody sa budete cítiť ako v raji. Romantické prechádzky po pláži s výhľadom na čarovný Nesebar alebo pre odvážnejších sú pripravené aj vodné atrakcie na pláži. Hotel ocenia všetky vekové kategórie a je ideálnym miestom aj pre rodiny s deťmi.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Cena za osobu

od 594
( 10 dní )

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

v okrajovej pokojnej časti letoviska Sveti Vlas obklopený zelenou prírodou • priamo pri dlhej piesočnatej pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, slnečníky a ležadlá na pláži (za poplatok) • centrum letoviska vzdialené od hotela cca 3,5 km • pravidelná autobusová doprava v rámci letoviska, na susedné Slnečné Pobrežie a do historického mestečka Nesebar • približne 35 km od medzinárodného letiska v Burgase

Popis

vstupná hala s recepciou a posedením s výhľadom na more • hlavná hotelová reštaurácia „Eden“ • 5 barov • plážová reštaurácia s barom „Glamour“ a večernou diskotékou s DJ-om • wifi pripojenie v priestoroch recepcie • bazén s oddelenou detskou časťou a šmykľavkami • slnečníky a ležadlá pri bazéne a na slnečnej terase pri pláži (zdarma) • plážové osušky (za vratný depozit) • výťahy • SPA centrum - sauna, masáže, parný kúpeľ, soľná miestnosť (za poplatok) • zmenáreň • fitnes (za poplatok) • parkovisko (za poplatok) • detské ihrisko • detský miniklub • amfiteáter • bowling, biliard, šípky, stolný tenis, playstation, vzdušný hokej (za poplatok) • možnosť vodných športov a atrakcií na pláži (za poplatok)

Ubytovanie

2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a s výhľadom na more • priestranné apartmány s možnosťou až 2 prísteliek s orientáciou do parku (spálňa a obývacia časť s prístelkami oddelené dverami) • klimatizácia • telefón • TV • minichladnička • trezor • vlastné príslušenstvo (kupeľňa so sprchou a WC, sušič na vlasy) • rýchlovarná kanvica • wifi pripojenie • balkón s posedením • možnosť detskej postieľky (na vyžiadanie zdarma)

Stravovanie

formou all inclusive

PREMIUM ULTRA All inclusive »raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane lokálnych alkoholických, teplých a studených nealkoholických nápojov • ľahké občerstvenie počas dňa od 10:30 do 18:00 hod. - sendviče, koláčiky, palacinky • vybrané lokálne a importované alkoholické nápoje, čapované pivo, biele a červené víno, nealkoholické a miešané nápoje miestnej produkcie od 10:30 do 23:00 hod. v hotelových baroch • popoludňajší snack v reštaurácii pri pláži - hamburger, kebab, pizza od 14:30 do 18:00 hod. • zmrzlina • miniklub pre deti • slnečníky a ležadlá pri bazéne a na slnečnej terase pri pláži • wifi pripojenie • 6x týždenne animačný program pre deti a dospelých

Webstránka

www.paradisebeach.bg

Oficiálna trieda

*****

Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

Sveti Vlas - dovolenka leto 2024

Sveti Vlas je pokojné, rýchlo sa rozvíjajúce prímorské letovisko, situované na úpätí pohoria Stará Planina, vzdialené cca 4 km od Slnečného pobrežia. Najväčším lákadlom sú piesočnaté pláže, ktoré poskytujú výborné podmienky pre kúpanie a vodné športy. Zo strediska je očarujúci výhľad na historický Nesebar, ktorý je ľahko dostupný pravidelnou autobusovou alebo lodnou dopravou. V srdci tohto menšieho letoviska sa nachádza centrum s obchodíkmi ponúkajúcimi dovolenkové suveníry či tradičné bulharské výrobky. Nájdete tu aj malebný moderný prístav, z ktorého si môžete vychutnať romantický západ slnka. Milovníci nočného života nájdu už aj na tomto pokojnom mieste štýlové bary a diskotéky. Ak však zatúžite po rušnejšej atmosfére skutočne veľkého strediska, susedné živé Slnečné pobrežie je ľahko dostupné autobusom i peši.


Fakultatívne výlety

Balčik, Aladža, Varna
Bulharsko
Celodenný výlet do krásneho mestečku Balčik (Dionýsopolis), vzdialeného od našich stredísk necelé 3 hodiny jazdy autobusom. Toto starobylé mesto, ktoré bolo založené v 6. storočí p. n. l., patrí medzi najstaršie mestá v Bulharsku. Krásna scenéria botanickej záhrady a kráľovského letohrádku rumunskej princeznej Marie Vám zabezpečí neopísateľný zážitok. Po návšteve botanickej záhrady nasleduje obhliadka kláštora v Aladži, ktorý bol vytesaný mníchmi začiatkom 13. storočia. Mnísi do vápencovej skaly vytesali nielen svoj svätostánok, ale i izby na bežné používanie.

Po obhliadke kláštora Vás čaká obed v meste Varna. Po obede nasleduje volný program, kde bude čas a možnosť na nákupy, individuálnu obhliadku mesta, alebo na kúpanie v Čiernom mori.
Bulharská dedina
Elenite , Sveti Vlas , Slnečné pobrežie
Večerný výlet do malebnej dedinky Kozichino (Erkech), ktorá sa nachádza v pohorí Stará planina, približne 40 minút od Slnečného pobrežia, letovísk Elenite a Sveti Vlas. Po ceste budete mať možnosť obdivovať panensky nedotknutú prírodu v pohorí Starej planiny, a nakrátko sa zastavíte pri levanduľovom poli. Po príchode do dediny Kozichino (Erkech) vymeníte pohodlný autobus za EKO TAXÍKY (vozíky so zapriahnutými somárikmi a koníkmi), ktoré Vás prevezú po dedinke, v ktorej akoby pred 100 rokmi zastal čas.

Nahliadnete na ukážku pradenia vlny a po obhliadke domu z čias obrodenia a cechu pre výrobu domácej limonády si pochutnáte na večeri v tradičnej bulharskej reštaurácii, kde Vás na úvod pohostia chlebom a soľou. Počas večere, ktorá pozostáva z predjedla, hlavného jedla a dezertu prebieha folklórny program, typický pre bulharskú kultúru. Vyskúšať môžete i typickú bulharskú pálenku RAKIJA, či biele alebo červené domáce víno, ktoré si budete môcť sami čapovať z drevených sudov v neobmedzenom množstve. K ďalšej nezabudnuteľnej atrakcii tohto úžasného večera bezpochyby patri nestinársky tanec (tanec na žeravom uhlí), ktorý si budete môcť vyskúšať aj sami.
Istanbul (jednodenný alebo dvojdenný)
Bulharsko
Celodenný výlet do mesta Turecka, Istanbulu (Constantinopolis), ktoré je vzdialené od Slnečného pobrežia, Sveti Vlasu a Elenite len 5 hodín cesty autobusom. Istanbul, nazývaný aj ,,Bránou Orientu,“ sa rozprestiera na dvoch kontinentoch Európy a Ázie, ktoré rozdeľuje morský prieplav Bospor. Istanbul so svojimi 11 miliónmi obyvateľov patrí medzi najväčšie mestá Európy.

V skorých ranných hodinách Vás čaká okružná jazda po meste s obhliadkou Top Kap, Hypodromu a Modrej mešity. Neskôr individuálna plavba loďou po Bospore, ktorý je dlhý 31,5 km. Po spoločnom obede v centre mesta je vyčlenený priestor na výhodné nákupy v Gran Bazár. Dvojdenný výlet zahŕňa naviac ubytovanie a nočný program.
Nesebar
Elenite , Sveti Vlas , Slnečné pobrežie
Nesebar je jedným z najkrajších miest v Bulharsku, má 4000 obyvateľov. Nachádza sa 7 km od Slnečného pobrežia a 32 km severne od Burgasu. Patrí medzi pamiatkové chránené územia, ktoré sú zapísané v zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Stará časť Nesebaru leží na malom skalnatom polostrove spojenom s pevninou úzkou šijou.

Mesto bolo založené v 6. storočí pred Kristom miletským obyvateľstvom. Striedali sa tu vlády byzantské a bulharské, najväčší rozkvet dosiahlo mesto v polovici 14. storočia za vlády cára Ivana Alexandra. Staré mesto si zachovalo storočný pôdorys krivoľakých, úzkych kameňmi dláždených uličiek s malebnými drevenými domami. Typické malebné balkánske domy lemujú uličky s obchodíkmi, trhmi a krčmičkami.

Najcennejšou pamiatkou sú kostoly, vzácne ukážky byzantskej architektúry. Nájdeme tu 12 zachovaných kostolov a ďalšie zrúcaniny. Čiastočne zachovalé sú tiež mestské hradby z byzantského obdobia ako i vstupné hradby z čias gréckeho panovania. Ako svetoznáme stredisko je navštevované mnohými turistami. Dve menšie pláže sú priamo na polostrove. Nájdeme tu malé obchody, trh, krčmičky, prístav rybárskych a výletných lodí. Nová štvrť Nesebaru s rodinnými vilkami a poschodovými domami vyrastá na pevnine, kde je piesočnatá pláž asi 2 km od centra mesta. K popularite Nesebaru prispieva aj fakt, že je spojený so Slnečným Pobrežím - spája ich pešia zóna, po ktorej premáva výletný vláčik, aj pravidelná autobusová doprava z Elenite, Sveti Vlasu a Slnečného pobrežia.
Plavba loďou
Bulharsko
Celodenný výlet, ktorý začína v ranných hodinách, keď lodiar malým mikrobusom pozváža ľudí do Nessebarského prístavu (Messabria). Po nalodení sa začne obrovské dobrodružstvo spojené s príjemným oddychom a relaxovaním, a tiež s možnosťou zaplávať si na otvorenom mori. Okružná plavba popri pobreží balkánskeho polostrova je nezabudnuteľným zážitkom, kde sa o zábavu stará posádka lode.

Počas plavby je vidieť krásnu panorámu Slnečného pobrežia, Starého Nessebaru, Elenite a strediska Sveti Vlas. Každý klient má možnosť využiť neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov. Obed, ktorý je pre Vás prichystaný na lodi, pozostáva z predjedla, hlavného jedla a dezertu.
Sozopol, Ropotamo
Elenite , Sveti Vlas , Slnečné pobrežie
Celodenný výlet do starobylého rybárskeho mestečka Sozopol (Apollonia Antika) vzdialeného iba hodinu od Slnečného pobrežia, Sveti Vlasu a Elenite. V tomto antickom mestečku, ktoré bolo osídlené starými Grékmi, sa dodnes zachovali pamiatky, ktoré pripomínajú helénsku éru. Po obhliadke mestečka Sozopol a individuálnom programe, bude pripravený spoločný obed, ktorý pozostáva z predjedla, hlavného jedla a dezertu.

Po obede nasleduje 40 minútová plavba po riečke Ropotamo, po ktorej bude nasledovať individuálna obhliadka letoviska Burgas, ktoré je druhým najväčším prístavom na pobreží Čierneho mora.
Varna, delfinárium, Aladža
Elenite , Sveti Vlas , Slnečné pobrežie
Celodenný výlet do tretieho najväčšieho mesta Bulharska - Varny, ktoré je vzdialené od našich stredísk približne 2 hodiny cesty autobusom. Po príchode do Varny je pripravená nezabudnuteľná delfínia show, ktorá trvá 40 minút v podaní hlavných aktérov Kimbo, Popp, Dolly, Yoanna a Peppe. Po návšteve delfinária nasleduje obhliadka Kláštora v Aladži, ktorý si mnísi začiatkom 13. storočia vytesali do vápencovej skaly. Po obhliadke Vás čaká chutný obed pripravený v meste Varna, po ktorom voľný program, ktorý môžete využiť na nákupy, individuálnu obhliadku mesta, alebo na kúpanie.

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek