| viac

Krásy Lombardie De Luxe

Kalkulácia Termíny a ceny Fotogaléria

Pre výpočet kalkulácie si, prosím, zvoľte spôsob dopravy a konkrétny termín:


4 dňové zájazdy - Krásy Lombardie

Program zájazdu


POGRAM ZÁJAZDU


1.deň: odlet z Viedne do Milána, prehliadka centra s miestnym sprievodcom, počas ktorej uvidíte jedinečné architektonické skvosty – Milánsky dóm, svetoznáme divadlo a operu La Scala, jedno z najstarších svetových obchodných centier Galleria Vittorio Emanuele II. Prehliadku mesta zavŕšite návštevou Kostola Santa Maria delle Grazie (UNESCO) s unikátnou nástennou maľbou Leonarda da Vinci – Posledná večera. Ubytovanie v hoteli v širšom centre Milána, večera a nocľah.


2.deň: raňajky, odchod autokarom na prehliadku Bergama s miestnym sprievodcom. Najatraktívnejšia je časť Cittá alta, kam sa dostanete pozemnou lanovkou a prejdete do historického jadra na Piazza Vecchia. Tu sa nachádza Katedrála sv. Alexandra, baptistérium, Bazilika Santa Maria Maggiore a radnica Palazzo della Ragione. Popoludní voľno, návrat do hotela, večera, nocľah.


3. deň: raňajky, celodenný výlet k známemu jazeru Lago di Como (max. hĺbka 400 m). Navštívite aj mesto Como so známymi pamätihodnosťami (katedrála a mestská radnica). Transfer späť do hotela, večera, nocľah.


4. deň: raňajky, odchod do centra , dokončenie prehliadky mesta s miestnym sprievodcom (Castello Sforzesco a iné), voľno na nákupy. Popoludní transfer na letisko, odlet z Milána do Viedne.

 


V CENE JE ZAHRNUTÉ


Letecká doprava: Viedeň - Miláno a späť.


Ubytovanie: 3 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 2*/3* hoteli v širšom centre Milána.


Stravovanie: 3 x polpenzia (raňajky formou bufetových stolov a servírované večere).


Ostatné: doprava počas celého programu miestnym klimatizovaným autokarom, lístok na pozemnú lanovku do Cittá alta, prehliadky s miestnym talianskym sprievodcom, služby slovenského sprievodcu CK, program podľa popisu bez vstupov, DPH.


Povinné príplatky: letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 125 €/os., City tax v Miláne 3 € na osobu a noc.


Príplatky: za jednolôžkovú izbu 105 €, balíček vstupov (Milánsky dóm vrátane výťahu na vyhliadkovú terasu, Castelle Sforzesco, Santa Maria delle Grazie a Posledná večera Leonarda da Vinci) 35 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň-Schwechat a späť 20 €/os.


Poznámka: CK si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

V tlačenom katalógu nájdete na strane: 0


darčekový poukaz
novinky na e-mail