×

Pošleme Ti najlepšie ponuky priamo na Tvoj mail :-)

| viac

Gibraltár a okruh Andalúziou s pobytom pri mori

Kalkulácia Termíny a ceny Fotogaléria

Pre výpočet kalkulácie si, prosím, zvoľte spôsob dopravy a konkrétny termín:Ľutujeme, nie je dostupný žiaden voľný termín.


Program zájazdu


PROGRAM ZÁJAZDU


1. deň zájazdu: zraz na letisku v Bratislave, odlet do Španielska. Prílet do Andalúzie, do mesta Almería, transfer z letiska do hotela, ubytovanie v 4* hoteloch s all inclusive v letoviskách Aguadulce alebo Roquetas de Mar.


2. deň zájazdu: voľný program pri mori, odpočinok v 4* hoteloch s all inclusive, možnosť účasti na zaujímavých fakultatívnych výletoch.


3. deň zájazdu: raňajky, presun autobusom do svetoznámeho mesta Granada. Prehliadka perly Andalúzie a pamiatky UNESCO - pevnosti Alhambra a jej prekrásnych záhrad Generalife, arabská, kresťanská a židovská architektúra. Zastávka v meste Granada. Návrat do hotela, pokračovanie all inclusive služieb.


4. deň zájazdu: raňajky, odubytovanie. Presun autobusom do charizmatického mesta Córdoba, prehliadka mesta, židovskej štvrte s úzkymi uličkami, bielymi domčekmi a typickými patiami plnými kvetov, návšteva Mezquity, najväčšej mešity/katedrály v Európe patriacej k pamiatkam chráneným UNESCO, symbióza kresťanskej, židovskej a arabskej kultúry. Ubytovanie v meste Córdoba, resp. v okolí. Voľný večerný program.


5. deň zájazdu: raňajky, odubytovanie. Presun autobusom do očarujúcej Sevilly, prehliadka vzrušujúceho mesta, skvostnej katedrály s vežou Giralda (zaradená medzi pamiatky UNESCO), jednej z najväčších na svete, hrobka Krištofa Kolumba, štvrť Barrio de Santa Cruz (stredoveká židovská štvrť), bludisko malebných kľukatých uličiek a pekných námestí plných kvetov. Ubytovanie v hoteli v Seville resp. v jej okolí. Voľný večerný program.


6. deň zájazdu: raňajky, odubytovanie. Presun autobusom do Gibraltaru, prehliadka britského územia so španielskou atmosférou. V poobedných hodinách presun do Rondy, prehliadka mestečka rozkladajúceho sa po stranách 100 metrov hlbokej rokliny El Tajo, elegantná býčia aréna, jedna z najstarších v Španielsku, v ktorej sa odohrávali viaceré z najvýznamnejších udalostí v dejinách býčích zápasov, v zostávajúcom čase fakultatívna prehliadka múzea corridy, ubytovanie v hoteli v Ronde resp. jej okolí. Voľný večerný program.


7. deň zájazdu: raňajky, odubytovanie. Presun autobusom so zastávkou v romantickej dedinke Mijas s typickou andalúzskou architektúrou - bielymi domčekmi. Pokračovanie cesty do mesta Málaga, voľný program (napríklad návšteva múzea Pabla Picassa). Cesta na pobrežie Almeríe, príchod v neskorých nočných hodinách, ubytovanie v strediskách Aguadulce alebo Roquetas de Mar, pokračovanie pobytovej časti zájazdu a all inclusive programu.


8.-10., resp. 11. deň zájazdu: voľný program a relax pri mori v 4* hoteloch s all inclusive, možnosť účasti na zaujímavých fakultatívnych výletoch.


11., resp. 12. deň zájazdu: raňajky, uvoľnenie izieb, voľný program podľa času odletu, transfer na letisko do Almeríe, návrat na Slovensko.

 


V CENE JE ZAHRNUTÉ


Ubytovanie: 7-krát (pri 11 dňovom zájazde), resp. 8-krát (pri 12-dňovom zájazde) ubytovanie v 4* hoteloch s all inclusive v strediskách na Costa de Almería: Aguadulce alebo Roquetas de Mar, počas poznávacej časti ubytovanie v 4* hoteloch s raňajkami: 1-krát v Seville (resp. jej okolí), 1-krát v Ronde (resp. jej okolí), 1-krát v Córdobe (resp. jej okolí).


Stravovanie: strava podľa programu - 7-krát (pri 11-dňovom zájazde), resp. 8-krát (pri 12-dňovom zájazde) all inclusive v 4* hoteloch, 3-krát raňajky v 4* hoteloch (počas okruhu).


Doprava: letecky z Bratislavy. Počas okruhu presuny luxusným klimatizovaným autobusom.


Ostatné: služby sprievodcu a delegáta CK, program vrátane vstupov: Granada (Alhambra), Sevilla (Katedrála), Córdoba (Mezquita), Gibraltár (okruh v mini busoch), Ronda (Plaza de Toros), DPH.


Povinný doplatok: letiskové, palivové, emisné a servisné poplatky, bezpečnostná taxa a transfer na osobu 159 €, deti od 2 rokov 49 €.


Príplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT (2,50 € na osobu a deň zájazdu) alebo PLUS (3,50 € na osobu a deň zájazdu) vrátane poistenia stornopoplatkov, servisných a asistenčných služieb CK (bližšie info o poistenií nájdete na str. 369). V prípade, že si zákazník nezakúpi poistenie, zníži sa mu aktuálne platná zľava na zájazd o 2%.


Poznámka: CK si vyhradzuje právo upraviť resp. prispôsobiť program zájazdu.

V tlačenom katalógu nájdete na strane: 0


darčekový poukaz
novinky na e-mail