Kontaktujte nás 02 52 494 946

White Olive Premium Cameo

hotelový komplex ****+
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

prežite nádherné dni zaliate slnkom v hotelovom komplexe White Olive Premium Cameo, ktorý je pripravený postarať sa o vašu dokonalú pohodu a spokojnosť aj tento rok. Moderné ubytovanie, chutné jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne, bazény pre malých aj veľkých, blízkosť peknej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktorý bezpochyby ocenia najmladší dovolenkári, to všetko predurčuje tento rezort na strávenie ideálnych letných chvíľ. Bonusom je aj blízkosť najobľúbenejších turistických miest tejto časti ostrova.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Cena za osobu

od 719
( 8 dní all inclusive )

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

menšom letovisku Agios Sostis s výhľadom na korytnačí ostrov Marathonissi • v blízkosti rušného a turistami vyhľadávaného strediska Laganas, ktoré je dostupné aj pešou prechádzkou • letisko cca 8 km od hotela • užšiu pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora oddeľuje od hotela miestna promenáda ideálna na podvečerné prechádzky • slnečníky a ležadlá na pláži (poplatok )

Popis

vstupná hala s recepciou a posedením • reštaurácia s terasou • lobby bar a bar pri bazéne • 2 priestrané bazény s terasami na slnenie • slnečníky a ležadlá pri bazénoch (zdarma) • plážové osušky za vratný depozit • wifi (zdarma)

Ubytovanie

komfortné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky • priestranné rodinné izby pozostávajúce z dvoch oddelených miestností (za príplatok) • LCD SAT TV • mini chladnička • wifi • individuálne nastaviteľná klimatizácia • trezor (zdarma) • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou resp. vaňou a WC) • sušič na vlasy • balkón resp. terasa s posedením

Stravovanie

formou all inclusive

All inclusive » raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov vrátane miestnych nápojov (biele a červené víno, čapované pivo, voda a nealko nápoje) • alkohol miestnej produkcie (červené a biele víno, čapované pivo, ouzo, vodka, rum) a nealkoholické nápoje (sóda, cola, sprite, fanta) sú podávané vo vyhradenom čase v lobby bare a v bare pri bazéne • ľahšie občerstvenie (pizza, hot dogy, hamburgery, sendviče, šaláty), ovocie a zmrzlina počas dňa • slnečníky a ležadlá pri bazénoch, plážové osušky za vratný depozit • detský kútik • wifi

Webstránka

www.whiteolivehotels.com

Oficiálna trieda

****

Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

Zakynthos - dovolenka leto 2024

Grécky ostrov Zakynthos je tou pravou dovolenkovou voľbou pre všetkých milovníkov prírodných krás. Tento benátsky„kvet Východu,“ predstavuje unikátnu skladačku pre všetky zmysly. Uchvátia vás nádherné pláže, romantické zálivy, čarokrásne morské jaskyne, strmé neprístupné útesy či osamelé ostrovčeky. Všetky tieto divoké scenérie umocňuje nádherná zeleň okolitej krajiny vytvárajúca podmanivý kontrast s pestrou paletou modrých odtieňov Iónskeho mora, ktoré vie vyčarovať len dokonalá príroda.

K najkrajším, najnavštevovanejším a najviac fotografovaným miestam nielen v Grécku, ale v celosvetovom meradle, patrí nepochybne Navagio Beach s vrakom pašeráckej lode vyvrhnutým na romantickú pláž obklopenú strmými bielymi útesmi, tyrkysovým morom a zvlnenými zelenými kopcami. Harmonická kombinácia farieb dodáva tomuto miestu neuveriteľne podmanivé kúzlo. Aj preto počas letnej sezóny smerujú každý deň početné turistické výpravy, či už lodné alebo po súši, práve sem. K ďalším nádherným miestam, ktoré stojí za to vidieť, sú skaly Mizitres, týčiace sa z mora pri pobreží Keri, medzi ktorými vznikla pri zemetrasení pred pár rokmi malebná pláž. Jedinečnou atrakciou ostrova Zakynthos sú aj chránené morské korytnačky caretta-caretta, ktoré sem každoročne prichádzajú z teplých oblastí a hniezdia na chránených plážach Laganského zálivu. Svoju dovolenku si určite spestrite atraktívnym lodným výletom, počas ktorého sa vám korytnačku podarí zahliadnuť. Aj v tohtoročnej sezóne sa môžete tešiť na týždenné pobyty s odletom z Bratislavy. Dovolenkové chvíle môžete stráviť na zelenom Vassiliku, mieste s tými najkrajšími piesočnatými plážami, no opätovne vám prinášame aj možnosť jedinečnej all inclusive dovolenky v obľúbených hoteloch siete White Olives v letoviskách Agios Sostis a Laganas, či v Zante Sun Resort, ktorý si medzi vami, našimi klientami, našiel svoje miesto.


Hlavné mesto:

Zakynthos


Počet obyvateľov:

35 000


Rozloha:

405 km²


Mena:

euro


Cestovný doklad:

Občiansky preukaz / Cestovný pas


Fakultatívne výlety

Grécky večer
Zakynthos
pre vás bude nezabudnuteľný zážitok plný vynikajúceho jedla, skvelej zábavy, gréckej hudby a tradičných tancov, navyše na mieste, kde zažijete jeden z najkrajších západov slnka.
Kaiki
Zakynthos
tak sa kedysi nazývali rybárske loďky. Na tento nenáročný poldenný výlet však pôjdete loďkou výletnou a užijete si kúpanie, relax a pohodu

V rámci výletu bude zastávka na kúpanie na ostrovčeku Marathonissi, ktorý sa vďaka svojmu tvaru nazýva aj „korytnačím ostrovom.“ Odtiaľ plavba pokračuje na Keri, kde budete obdivovať morské jaskyne a skalnaté pobrežie, a tiež čarokrásne skryté pláže, prístupné len člnom. Práve tu kapitán lode vyberie ideálne miesto na druhú kúpaciu zastávku. Po nej sa vydáte na spiatočnú plavbu do Laganaského zálivu a pri troche šťastia uvidíte aj chránené morské korytnačky caretta – caretta.

Zmena programu je vyhradená, nakoľko závisí od poveternostných podmienok.
Navagio
Zakynthos
pašerácka zátoka so strmými bielymi útesmi, tyrkysovým morom a s vrakom lode vyvrhnutom na bielom piesku patrí k najznámejším a najfotografovanejším plážam nielen v Grécku, ale v celosvetovom meradle. Až do začiatku 80. rokov to bola len jedna z malebných, no pokojných pláží, kým sa v roku 1982 nestala miestom, ktoré „musí“ navštíviť každý, kto zavíta na ostrov Zakynthos

Celodenná plavba loďou začína približne o 09:30 z prístavu v hlavnom meste pozdĺž pobrežia smerom na sever a pokračuje západným pobrežím ostrova smerom na juh. Loď vpláva do zátoky, aby ste si mohli urobiť fotografie. Počas plavby sa okúpete na vybraných krásnych plážach ostrova..
Na lodi je počas plavby k dispozícii lodný bar, kde je možné zakúpiť si občerstvenie.


Zmena programu je vyhradená a závisí od poveternostných podmienok.
Okruh ostrovom
Zakynthos
počas celodenného autobusového výletu spoznáte prírodné, historické, kultúrne a gastronomické atrakcie tohto nádherného ostrova:

Vyhliadka Bochali – alebo tiež „balkón ostrova Zakynthos.“

Vinárstvo Callinico – je jedným z najstarších rodinných vinárstiev na ostrove. Prehliadka je spojená s ochutnávkou vín, ktoré sa úspešne vyvážajú nielen do mnohých európskych krajín, ale aj do Spojených štátov amerických.

Agios Nicholaos (Skinari) – možnosť výletu menšou lodičkou do vyhľadávaných Modrých jaskýň (extra platba na mieste)

Tradičné výrobky – návšteva malého miestneho obchodíku, kde môžete ochutnať a tiež si kúpiť mieste výrobky: sladkosti (pasteli, mandolato, mandoles, hrozienka, med, loukoumades,...), a tiež ručne vyrábanú keramiku, obrusy a ďalšie suveníry.

Kláštor v Anafonitrii – je dôležité pútnické miesto, práve tu žil ako mních svätý Dionýsios.

*Dôležité: návštevníci môžu ísť na prehliadku kláštora s kostolíkom v prípade, že sú oblečení s rešpektom voči miestnym tradíciám, t.j. so zahalenými ramenami a kolenami. V interiéri sa nesmú robiť fotografie ani natáčať videá.


Obed v tradičnej gréckej taverne, kde môžete ochutnať miestne grécke špeciality (grécky šalát, stifado, jahňacinu, souvlaki, mousaka, zapečené plnené rajčiny a papriky,...).
Obed nie je zahrnutý v cene výletu.


Exo Chora – v tejto dedinke sa nachádza vraj najstarší olivovník ostrova, o ktorom sa hovorí, že má viac ako 2000 rokov.

Výrobňa olivového oleja – tu uvidíte, ako sa v dnešnej dobe vyrába olivový olej. Kvalitný olej si tu môžete aj zakúpiť, rovnako ako ručne vyrábané mydlá z olivového oleja.
Vodný park
Zakynthos
vodný svet určený pre celú rodinu nájdete v Tsilivi. Čakajú na vás veľké vodné šmykľavky, tobogany, lagúna, lenivá rieka, množstvo bazénov, víriviek, stánky s občerstvením a samozrejme vyhradená časť pre deti.

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek