Kontaktujte nás 02 52 494 946, 037 652 5154

Trieste

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

v známom a turistami hojne navštevovanom letnom mestečku Riccione našiel svoje miesto novozrekonštruovaný hotel Trieste, v ktorom sa vždy ochotný personál pousiluje splniť všetky vaše priania. Skvelá poloha, dva typy krásnych izieb (štandard alebo superior), historické centrum, nádherná pobrežná promenáda plná obchodov, kaviarní a atrakcií pre deti i dospelých, splnia vaše dovolenkové predstavy. Na pláži je organizovaná veľká ponuka športového vyžitia, nájdete tu volejbal, petang, stolný tenis, minigolf, požičovne bicyklov, windsurfing, vodné skútre a mnohé ďalšie. Lákadlom bude aj voľný vstup do plážového vodného parku Beach Village počas pobytu, kde sa dosýta vyšantíte spolu s vašimi deťmi.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Vypredané

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

v obľúbenom stredisku Riccione • cca 150 m od krásnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora • v blízkosti vodný park - Aquafan • 2,5 km delfinárium a zábavný park Oltremare, 9 km akvárium v Cattolice • vstup do vodného parku Beach Village na pláži

Ostatné

BONUS plážový vodný park s tobogánom Beach Village Riccione » len pre našich zákazníkov ponúkame vstup ZADARMO počas pobytu v našom hoteli Trieste Riccione do fantastického vodného parku priamo na pláži. Bazény, tobogany, snack bar, miniklub a kopec zábavy - to všetko na vás čaká v tomto úžasnom vodnom parku. (www.beachvillagericcione.it, park na fotke hore a vpravo dole).

Popis

vstupná hala s recepciou a posedením • lobby bar • reštaurácia • wifi (zdarma) • parkovanie v blízkosti hotela (za poplatok) • plážový servis v cene (1 slnečník a 2 ležadlá na izbu v časti pláže vyhradenej pre hotel)

Ubytovanie

izby typu štandard: 2-lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek • izby typu superior s možnosťou 1 - 3 prísteliek (za príplatok) • klimatizácia • TV • kúpeľňa so sprchou, resp. sprchovým kútom, WC • balkón alebo terasa
Informácia o povinnom príplatku:
miestna pobytová daň hradená priamo na mieste pobytu: 2,50 € / osoba od dovŕšených 14 rokov / deň (Výška poplatku známa k 20.11.2023)

Stravovanie

plná penzia - kontinentálne raňajky (doplnené o párky, vajíčka, paradajky) • obedy a večere servírované (výber z menu - predjedlo alebo polievka, hlavné jedlo) • dezerty a šaláty formou bufetu • nápoje počas podávania obedov a večerí (voda, 1x nealko nápoj alebo 1 pohár vína alebo 1 pohár piva)

Oficiálna trieda

**

Adresa

Viale A. Manzoni, 7, 47838 Riccione RN, Taliansko

Jadranské pobrežie - dovolenka leto 2024

potrebujete k vydarenej dovolenke? Dobrý hotel za výnimočnú cenu? Ideálne neďaleko piesočnatej pláže s miernym vstupom do mora a k tomu vlastný plážový servis zahrnutý v cene? A keď vás zunuje pobyt pri mori, nech sú zaujímavé miesta nablízku - zábavné a vodné parky, prímorské promenády alebo veľká dávka histórie či neodmysliteľné krásy Talianska? Pridajte dobré jedlo, all inclusive služby a dovolenku snov vám práve ponúkame.

Od Cesenatica na severe až po Montesilvano na juhu sa tiahne pás príťažlivých pláži a atraktívnych miest v objatí Jadranského mora. Naše strediská sa nachádzajú v regiónoch Emilia Romagna a Abruzzo. Obmývajú ich vody obľúbeného Jadranského mora so zlatistými piesočnatými plážami. Pri ceste do týchto lokalít prechádzame cez rakúske Alpy aj cez romantické Benátky, ktoré sa chvália dlhou a slávnou históriou - veď Benátky boli mnohé stáročia bohatým a samostatným štátom so zvučným menom po celom svete. Zastavte sa tu v najstaršej kaviarni na svete, v Caffé Florian. Náš cieľ cesty, oblasti Emilia Romagna i Abruzzo, ležia v strednom Taliansku. Kraje sú bohaté na kultúru a zaujímavé mestá. Spomeňme starobylú Bolognu. Určite navštívte staré mesto s najstaršou univerzitou na svete alebo ochutnajte pravé bolonské ragú tagliatelle. Ďalšie slávne mesto Parma je rodiskom parmskej šunky, syra parmezán a balzamikového octu. Zaujímavá je aj Ancona, ktorá je hlavným mestom regiónu Marche. Je sídlom univerzity, biskupstva i niekoľkých múzeí a galérií. Stredoveké mestečko Urbino je rodiskom slávneho umelca Raffaella. A nakoniec vám dáme tajný tip - po ceste do miništátu San Marino sa najedzte vo famóznej talianskej reštaurácii La Sangiovesa v Santarcangelo di Romagna.


Hlavné mesto:

Rím


Počet obyvateľov:

60 626 442


Rozloha:

301 336 km²


Mena:

euro


Fakultatívne výlety

Benátky
Jadranské pobrežie
počas vašej cesty autom je atrakciou číslo jeden Venezia, teda Benátky. Cestou na do Rimín totiž s istotou budete obchádzať toto krásne mesto, no a pri pobyte v Bibione ste priam v jeho susedstve. A to by bol naozaj hriech nezastaviť sa na romantickú prehliadku jeho uličiek v gondole, či aspoň na pravú taliansku kávu na námestí San Marco s typickou záplavou holubov :)
San Marino
Gabicce Mare , Riccione , Rimini , Bellaria
ak uvažujete minimálne o jednom výlete počas vášho pobytu v blízkosti Rimín, bude to určite tento! Poldňový, či celodenný, tento jedinečný štát určite nevynechajte! Republika San Maríno má niečo vyše 20 tisíc obyvateľov. Táto najstaršia a najmenšia republika na svete sa nachádza iba kúsok od mesta Rimini. Ústredným bodom je vrch Monte Titano, vo výške 750 m nad morom. Z tohto miesta turisti si turisti môžu vychutnať neuveriteľný výhľad na Appennini a krásny zelený kraj, za dobrého počasie je dobre vidieť celé pobrežie. Počas návštevy okrem iného uvidíte známe Tri veže a baziliku Basilica di San Marino. Je zasvätená svätcovi, ktorý dal meno tomuto štátu
Tématické a vodné parky Rimini
Jadranské pobrežie
TEMATICKÉ A VODNÉ PARKY
Dovolenku budete tráviť v oblasti, ktorá je v rámci Európy jedinečná čo do koncentrácie rôznych zábavných parkov pre deti i dospelých. Uvádzame vám najlákavejšie z nich.

Pri pobyte v Riminách odporúčame:
Italia in Miniatura - vo Viserba di Rimini, zmenšeniny talianskych stavieb - www.italiainminiatura.com
Mirabilandia - zábavný park v Ravenne - www.mirabilandia.it
Fiabilandia - zábavný park v Miramare di Rimini - www.fiabilandia.net
Acquario di Cattolica - najväčšia ukážka jadranského vodného sveta - www.acquariodicattolica.it
Parco dell´Avanzione - Múzeum letectva, nachádza sa medzi Rimini a San Marino - www.museoaviazione.com
Aquafan - v stredisku Riccione nájdete najväčší vodný park v Taliansku - www.aquafan.it
Delfinárium - prehliadka delfínov priamo v Rimini - www.delfinariorimini.it
San Marino Adventures - dobrodružný park sa nachádza v San Maríne - www.sanmarinoadventures.sm
Indiana Golf - minigolf v stredisku Riccione - www.indianagolfriccione.it
Oasi Eden Park - park so zvieratami v Torre Pedrera di Rimini - www.oasiedenpark.it
Beach Village - vodný zábavný park v Riccione - www.beachvillagericcione.it
Skypark - dobrodružný park cca 35km od Rimín - www.skypark.it
Atlantica - vodný zábavný park v Casenatica (pri meste Cervia) - www.atlanticapark.it

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek