Kontaktujte nás 02 52 494 946

Ad Turres

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

V osviežujúcom prostredí stredomorskej zelene vám radi ponúkneme vyhľadávané a obľúbené pavilóny Ad Turres. Príjemný letný deň môžete stráviť na okruhliakovej pláži s pozvoľným vstupom do mora vhodnej aj pre deti a neplavcov. Neutíchajúci plážový ruch môžete vymeniť za pohodu pri bazéne. Váš dovolenkový deň spríjemní prechádzka po rušnej prímorskej promenáde a návšteva živého centra s množstvom obchodov a reštaurácií. Len nedávno zrekonštruované ubytovanie na návrší pri vstupe do Crikvenice v kombinácii s krásnymi kamienkovými plážami a vždy živým letoviskom vám zabezpečia ideálne dovolenkové dni strávené v spoločnosti tých najbližších.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Vypredané

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

na okraji letoviska Crikvenica • v nádhernom terasovitom borovicovom lesoparku, vzdialenom od pláže cca 200-600 m v závislosti od polohy pavilónu • pobrežná promenáda - Lungo Mare - až do samotného centra Crikvenice s množstvom kaviarničiek, reštaurácií s miestnymi špecialitami, obchodíkmi so suvenírmi

Pláže

ová pláž s pozvoľným vstupom do mora • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok) • v centre letoviska sa nachádza areál s piesočnatou plážou (za poplatok) s množstvom služieb v rámci areálu

Popis

priestranná klimatizovaná recepcia v hotelovej budove • trezor (za poplatok) • klimatizovaná reštaurácia • bar a kaviareň • wifi na recepcii • sladkovodný vonkajší bazén • parkovanie v areáli (zdarma)

Šport a zábava

v blízkosti športové centrum s tenisovými kurtami • široký výber vodných športov na pláži - vodné bicykle a skútre, jazda na nafukovacom banáne, kolese alebo padáku ťahanom za motorovým člnom (za poplatok) • cca 600 m od pavilónov sa nachádza adrenalínové zábavné centrum (visuté mosty na lanách atď.) • pestrá ponuka fakultatívnych výletov

Ubytovanie

dvojpodlažné pavilóny roztrúsené na návrší • 2-lôžkové novozrekonštruované klimatizované izby s možnosťou prístelky • TV • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou, WC a sušičom na vlasy) • väčšina izieb s balkónom, resp. francúzskym balkónom

Stravovanie

polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov

Webstránka

www.jadran-crikvenica.hr

Oficiálna trieda

***

Strana v katalógu

76

Istria - dovolenka leto 2019

Chorvátsko sa vyznačuje čistým morom s vysokým obsahom soli a jódu, malebnými zákutiami a historickými pamätihodnosťami. Množstvo slnečných dní stále priťahuje turistov z celej Európy aj zo Slovenska. Mnohí sme už navštívili túto krásnu krajinu a stále sa sem s radosťou vraciame. Priťahuje nás romantická príroda, pohostinnosť domáceho obyvateľstva, nádherné pláže, kultúrne pamiatky, prekrásne starobylé mestá s množstvom kaviarničiek a reštaurácií a prístavy či trhy s neopakovateľnou atmosférou. Práve Chorvátsko je miestom, kde môžete svoje dni naplniť životom. Ešte vždy tu existujú miesta, kde sa môžete stratiť v skutočne nedotknutej prírode. A nezabúdajte, Jadran je i našim morom.


Fakultatívne výlety

Benátky
Istria
Jedno z najkrajších a najromantickejších miest na svete. Zážitkom sú prechádzky spleťou úzkych uličiek vedúcich na najkrajšie námestie sveta pomenované po patrónovi republiky sv. Markovi s jedinečnými historickými skvostami akými sú Bazilika sv. Marka, Dóžací palác a mnohé ďalšie.

Plavba gondolou po kanále Grande zanechá vo vás neopakovateľné spomienky z návštevy tohto jedinečného mesta na vode. Z Benátok neodídete bez originálneho suveníru akými sú benátska maska či sklené sošky umelcov z ostrova Murano. V cene celodenného výletu je zahrnutý transfer, cesta loďou, sprievodca a organizačný poplatok.

(Orientačná cena 70 EUR)
Fish piknik
Istria
Výlet loďou, spojený s piknikom na lodi, pre všetkých, ktorí sa túžia započúvať do čarovného šumu mora a pohojdávať v rytme vĺn. Plaviť sa budete na niektorý z blízkych ostrovov alebo do malebných zátok, kde sa okúpete v priezračnom mori. Plavbu Vám spríjemnia temperamentné melódie Jadranu, popri ktorých si môžete vychutnávať morské ryby pripravené kapitánom lode a tradičné chorvátske vínko. V cene výletu je plavba loďou a obed na lodi – grilovaná ryba.

(Orientačná cena 35 EUR)
Limsky fjord
Istria
Jediný fjord Stredomoria. Vyberte sa s nami na plavbu týmto jedinečným zálivom, ktorý je známy svojou neopakovateľnou krásou. Modrá hladina zálivu nádherne kontrastuje s vápencovými zrázmi kaňonu. Do zátoky sa vlievajú teplé prúdy, ktoré vytvárajú vynikajúce podmienky na chovanie rýb, rybári tu chovajú ustrice a slávky jedlé.

Jedinečné miesto pre všetkých milovníkov nedotknutej prírody. Súčasťou výletu je aj návšteva jedného z najznámejších miest na Istrijskom polostrove, Rovinj. Na najvyššom mieste starého mesta sa vypína najväčší barokový kostol celej Istrie, kostol sv. Eufémie, ochrankyne ostrova.

(Orientačná cena 50 EUR)
Národný park Plitvice
Istria
Navštívte čarovný svet Plitvických jazier, 16 tyrkysovo sfarbených jazier s krištáľovo čistou vodou a viac než 100 vodopádmi a kaskádami. Čaká Vás tu panenská príroda a čerstvý vzduch. Prastaré lesy a bujná vegetácia sa zrkadlia v hladinách priezračných jazier neuveriteľne krásnych farieb. Najstarší a najkrajší národný park v Chorvátsku, zapísaný v zozname svetového prírodného dedičstva UNESCO. V cene celodenného výletu je zahrnutá autobusová doprava, sprievodca, vstup do národného parku, jazda loďou a turistickým vláčikom a organizačný poplatok. Nezabudnite si vziať športovú obuv, fotoaparáty a kamery.

(Orientačná cena 50 EUR)

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek