Kontaktujte nás 02 52 494 946

Palazzo di Zante

hotelový komplex ****
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

Skvelú dovolenku môžete stráviť na krásnom ostrove Zakynthos, v hoteli Palazzo di Zante, ktorý predstavuje oázu pokoja a nefalšovaného relaxu pre všetkých svojich hostí. Rezort je vďaka svojej vybavenosti a možnostiam ubytovania ideálny najmä pre rodiny s deťmi. Spomenúť treba aj malebnú piesočnatú pláž Mavratzi Beach s pozvoľným vstupom do mora a pokojnou hladinou, ktorú zaiste ocenia predovšetkým najmenší dovolenkári a menej zdatní plavci.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Vypredané

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

nad plážou Mavratzi • cca 150 m od pláže • asi 17 km od letiska v časti Vassilikos

Pláže

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora (ležadlá a slnečníky za poplatok) • prístup na pláž je možný výťahom a schodami od bazéna s toboganom v časti Zante Imperial Beach, prípadne cestičkou obchádzajúcou hotelový rezort • bar a reštaurácia na pláži (za poplatok)

Popis

recepcia s posedením a wifi (zdarma) • reštaurácia Apollo s terasou • lobby bar • Health Club (vnútorný bazén, masáže, jacuzzi, sauna a parný kúpeľ - za poplatok) • bazén s pool barom • detský bazén • ležadlá a slnečníky pri bazénoch (zdarma)

Šport a zábava

vodná gymnastika • vodné pólo • tenis • futbal • basketbal • šípky • fitnes • zábavný park Zantino World, detský vláčik a bazén s toboganom (prevádzkované v réžii hotela v časti Zante Imperial Beach) • videohry, elektronické hry, biliard (za poplatok) • hotelové animácie aj v slovenskom jazyku v rámci klubovej dovolenky (júl a august) • bar a diskotéka After Eleven (za poplatok)

Ubytovanie

2-lôžkové izby s max. 2 prístelkami (poschodová posteľ) • rodinné izby až pre 5 osôb (za príplatok) • chladnička • TV • telefón • trezor (za poplatok) • klimatizácia • kúpeľňa s vaňou a WC • sušič na vlasy • balkón alebo terasa • izby vyššieho štandardu so súkromným bazénom (za príplatok)

Stravovanie

formou all inclusive

ALL INCLUSIVE: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane miestnych nápojov • ľahké občerstvenie počas dňa • zmrzlina • rozlievané alko a nealko nápoje v čase od 10:00 do 23:00 hod. (čapované pivo, víno, whisky, gin, vodka, rum a tequila, voda, soft nápoje, káva a čaj) • wifi na recepcii hotela • hotelové animácie • fitnes

Webstránka

www.zanteroyalresort.gr

Oficiálna trieda

****

Strana v katalógu

162

Zakynthos - dovolenka leto 2020

NÁZOV: Zakynthos
ROZLOHA: 405 km2
POČET OBYVATEĽOV: cca 35 000
HLAVNÉ MESTO: Zakynthos
MENA: Euro €
JAZYK: gréčtina
NÁBOŽENSTVO: grécka ortodoxná cirkev
ČASOVÁ ZÓNA: +1 hodina (SEČ)
ELEKTRICKÉ NAPÄTIE: 220 V
DOBA LETU: cca 2h 10min (Zakynthos - ZTH)

Podľa gréckej mytológie bol tento nádherný ostrov miestom oddychu gréckych bohov Apolóna a Artemis, ktorých očarila nádherná zeleň, krištáľovo čisté more a najmä množstvo jaskýň vytvárajúcich romantické zátišia. Pokojom dýchajúce zátoky, priezračné morské hlbiny hrajúce odtieňmi modrej farby od tyrkysovej až po atramentovú, borovicami sa zelenajúce hory, nekonečné olivové háje, vôňou kvetov presýtený vzduch, vegetáciou prekypujúce nížiny, blahodarná klíma a v neposlednom rade prívetivosť ostrovanov vytvárajú pestrý a neopakovateľný ráz Zakynthosu a priťahujú sem čoraz väčší počet návštevníkov. Vďaka veľkému počtu vzácnych, divo rastúcich orchideí a levandúľ dostal ostrov už v minulosti prezývku “Kvet Východu” alebo ako mu hovorili Benátčania, „Fiore de Levante“. Pláž Navaigo s vrakom lode vyvrhnutým na biely piesok, morské jaskyne Skinari, západ slnka na Keri, či morské korytnačky carreta-carreta, to všetko môžete na vlastné oči zažiť počas leta aj vy. V tohtoročnej sezóne vám prinášame skvelú dovolenku pre celú rodinu, ktorú môžete stráviť v hoteloch Zante Imperial Beach, Zante Royal Resort alebo Palazzo di Zante. Všetky tri hotely spolu vytvárajú jeden veľký hotelový komplex s množstvom atrakcií určených predovšetkým pre detských návštevníkov. Hotely sú obklopené nádhernou zeleňou okolitého výbežku Vassilikos a priamo pod nimi sa nachádza pekná piesočnatá pláž Mavratzi s priezračným a príjemne teplým morom a s pozvoľným vstupom do vody. Prijmite naše pozvanie a neváhajte navštíviť čarokrásny ostrov Zakynthos, ktorý vo vás určite zanechá nezabudnuteľné dojmy.


Hlavné mesto:

Zakynthos


Počet obyvateľov:

35 000


Rozloha:

405 km²


Mena:

euro


Cestovný doklad:

Občiansky preukaz / Cestovný pas


Fakultatívne výlety

Jeep Safari
Zakynthos
Celodenný výlet na osem miestnych jeepoch, ktoré šoféruje domáci profesionálny šofér, dobre znalý miestnych pomerov. Počas tohto výletu sa dostanete na nádherné miesta, ktoré dobre poznajú len domáci obyvatelia ostrova Zante. Z výšky vrchu Marathias budete obdivovať panoramatický výhľad na laganaský záliv, pozriete sa do vinohradov, ktoré ukrývajú studne pochádzajúce z antických čias. V dedinkách Agalas a Kiliomeno uvidíte pôvodnú architektúru ostrova, ktorá pretrvala aj ničivé zemetrasenie v roku 1953.

V miniatúrnej dedinke Luha so 45 obyvateľmi, ktorá sa nachádza v objatí prekrásnych píniových lesov, si pochutnáte na pravej gréckej káve. Výlet pokračuje smerom na Makrys Gialos, miesto s členitým skalnatým vstupom do mora, ktoré obmývajú krištáľovo čisté vlny Iónskeho mora. Prestávka na obed, ktorý nie je zahrnutý v cene výletu, bude v horskej dedinke Koroni. Poobede sa jeepom doveziete na miesto, ktoré ponúka prekrásny výhľad na pláž Navagio s tyrkysovo modrou vodou a bielym pieskom. Táto pláž, prístupná len z morskej strany, je miestom, kde v osemdesiatych rokoch stroskotala pašerácka loď, ktorej vrak je dodnes vyvrhnutý na pevnine.

Cesta povedie ďalej na miesto Exochora, kde sa nachádza najstarší olivový strom ostrova. Vraj ho sem zasadil sám Zeus. Cestou späť sa zastavíte aj vo výrobni olivového oleja, kde Vám jej príjemný majiteľ priblíži celý tento náročný proces.

Orientačná cena výletu: 50 Eur / dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Kaiki
Zakynthos
More, slnko, zábava a deň plný zážitkov, to sú základné charakteristiky lodného výletu, počas ktorého strávite na mori krásny oddychový deň. Z prístavu v Agios Sostis Vás kapitán zoberie na korytnačí ostrov Marathonissi, miesto hniezdenia korytnačiek caretta-caretta, kde si zaplávate alebo budete relaxovať na pláži. Výlet pokračuje prehliadkou „modrých jaskýň“ Keri s prestávkou na kúpanie, po ktorej sa na lodi naobedujete (obed zahrnutý v cene výletu, bez nápojov). Pozvoľný návrat do prístavu v Agios Sostis, pričom nie je vylúčené, že počas výletu uvidíte na morskej hladine plávať korytnačku, nezaujímajúcu sa o ruch, ktorý svojou prítomnosťou spôsobila.

Orientačná cena výletu: 28 Eur / dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Kefalónia
Zakynthos
Počas svojho pobytu na ostrove Zante sa môžete presvedčiť o jedinečnej kráse ďalšieho zo skupiny Iónskych ostrovov, ostrova Kefalónia. Na tento ostrov sa dostanete loďou zo Skinari, pričom plavba trvá približne 1 hodinu a 30 minút. V prístave na Vás bude čakať autobus, a počas celodenného výletu spoznáte to najkrajšie, čo ostrov ponúka: navštívite kostol sv. Hieronýma, uvidíte jaskynné jazero Melissani, kde bol kedysi uctievaný boh Panas a loďkou sa preveziete pozdĺž jeho pobrežia, zastavíte sa v jaskyniach Drogoratti so vzácnymi stalagmitmi a stalaktitmi, kde vo veľkej sále koncertovala Maria Callas.

Pohľad na úchvatnú pláž Myrthos, skutočný raj na zemi, vo Vás zanechá nezabudnuteľné zážitky. No a pred spiatočnou cestou na Zakynthos navštívite aj hlavné mesto ostrova, Argostolli.

Orientačná cena výletu 49 Eur / dospelá osoba. Vstupy nie sú zahrnuté v cene výletu. Zmena programu vyhradená.
Navagio
Zakynthos
Celodenný lodný výlet okolo ostrova, počas ktorého v prípade priaznivého počasia navštívite pláž Navagio s bielym pieskom a tyrkysovo modrou farbou mora, skrytú v nedostupných skalných útesoch. Na pláži je vyvrhnutý vrak pašeráckej lode, ktorá tu stroskotala v roku 1981. Využite fantastickú možnosť zaplávať si v priezračných vodách, dotknite sa nohou bieleho piesku a obdivujte nedotknutú prírodu ostrova. V rámci výletu je zahrnutá aj návšteva „modrých jaskýň“ Skinari, resp. Keri a viacero prestávok na plávanie.

Orientačná cena výletu: 32 Eur / dospelá osoba. Zmena programu vyhradená.
Okruh ostrovom
Zakynthos
Je celodenný fakultatívny autobusový výlet, počas ktorého budete môcť obdivovať tie najkrajšie prírodné scenérie zeleného ostrova Zante. Výlet okrem iného zahŕňa prehliadku dedinky Exo-Chora, kde môžete vidieť najstarší, 2000 ročný, olivovník na ostrove. Poteší Vás pohľad na pláž Navagio, snáď najznámejší obrázok ostrova, či možnosť zaobstarať si typické miestne výrobky.

Ďalšími zastávkami v rámci výletu sú Anafonitria s kláštorom svätého Dionýza (pauza i na obed), či maličký prístav Agios Nicholaos, kde sa môžete osviežiť v morských vodách, alebo sa rozhodnúť pre plavbu loďkou pozdĺž skalnatého pobrežia a pozrieť si tzv. „modré jaskyne“ Skinari (extra poplatok). Jednou z posledných zastávok bude aj vyhliadka Bochali, kde si pri káve môžete vychutnať otvárajúcu sa panorámu hlavného mesta, Zakynthosu.

Orientačná cena výletu: 28 Eur / dospelá osoba. Zmena programu je vyhradená.
Olympia
Zakynthos
Celodenný výlet do starovekej Olympie na Peloponéze odporúčame všetkým milovníkom antickej histórie a starovekých olympijských hier. Trajekt zo Zakynthosu pristane po hodine a pol trvajúcej plavbe v Kilini, prístavnom mestečku na gréckej pevnine, odkiaľ sa vydáte na miesto, kde sa v roku 776 p.n.l. konali prvé olympijské hry. Počas transferu sa o histórii hier dozviete od nášho sprievodcu všetky podstatné informácie.

Súčasťou výletu je aj spoločná prehliadka múzea a individuálne strávený voľný čas, ktorý môžete využiť na fotografické zábery miesta zanechajúceho svoj odkaz do dnešných čias. V rámci výletu absolvujete aj prechádzku modernou Olympiou.

Orientačná cena výletu: 47 Eur / dospelá osoba. Vstupy nie sú zahrnuté v cene výletu. Zmena programu vyhradená.
Vodný park
Zakynthos
Výlet do vodného mestečka bazénov, šmykľaviek, víriviek, toboganov a vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých. Toto malé vodné kráľovstvo leží neďaleko hlavného mesta ostrova Zakynthos, v dedinke Sarakinado a nájdete tu pestrofarebný vodný park s atrakciami pre deti i dospelých, jediný na ostrove Zakynthos. Navštívte preto s nami tento vodný park a nechajte sa unášať vlnami v bazénoch.

Veríme, že práve toto miesto bude nezabudnuteľným zážitkom nielen pre Vaše deti. Množstvo šmýkačiek, vodných ihrísk, bazénov, slnečníkov a ležadiel, ale i stánkov s rýchlym občerstvením je pripravených spríjemniť Vám tento oddychový fakultatívny výlet. V cene výletu je transfer z a do hotela a vstupné do vodného parku.

Orientačná cena výletu: 27 Eur / dospelá osoba, vstupné nezahŕňa stravovanie v rámci aquaparku.

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek