Kontaktujte nás 02 52 494 946

Penelope

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

V pokojnej novovybudovanej časti letoviska Primorsko sa nachádza vami obľúbený hotel Penelope, ktorý sa môže pochváliť nádherným výhľadom na tyrkysové more a pobrežné pieskové duny. Rodinný hotelík, ktorý sa úspešne uchytil v našej ponuke poskytuje svojim klientom tie najlepšie podmienky pre strávenie príjemných dovolenkových chvíľ. Získa si vás prívetivou atmosférou a priateľským prístupom. Dlhá piesočnatá severná pláž strediska Primorsko sa nachádza v tesnej blízkosti hotela a poteší každého nadšenca morských vĺn. Reštaurácie, kaviarne, bary a rôzne obchodíky nachádzajúce sa v blízkom okolí hotela dotvárajú tú správnu dovolenkovú kulisu. Tak neváhajte a prídte sa sami presvedčiť!

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Cena za osobu

od 152
( 8 dní raňajky )

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

hotel sa nachádza približne 100 m od najbližšej piesočnatej pláže • v pokojnej časti letoviska Primorsko • centrum strediska s pestrým výberom reštaurácií, kaviarní, grill barov a nočných klubov je vzdialené len 5 minút chôdze od hotela

Pláže

dve udržiavané piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora • najbližšia je vzdialená od hotela približne 100 metrov • vzdialenejšia južná pláž ponúka svojim návštevníkom množstvo vodných i športových atrakcií s možnosťou prenajatia ležadiel a slnečníkov (za poplatok)

Popis

recepcia s nepretržitou prevádzkou • reštaurácia • bar • vonkajšia terasa s posedením • vonkajší bazén • slnečníky a ležadlá pri bazéne (zdarma) • na recepcii je možnosť zapožičania varnej kanvice a žehličky • v blízkosti hotela je strážené platené parkovisko (za poplatok)

Šport a zábava

okolité pláže ponúkajú široký výber aktivít • vodné skútre • windsurfing • vodné lyže • vodné bicykle • v neďalekom centre objavíte množstvo reštaurácií • barov • kaviarní

Ubytovanie

príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky • klimatizácia • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou, resp. vaňou a WC) • wifi pripojenie na internet (zdarma) • minibar • balkón s posedením, kde väčšina izieb poskytuje výhľad na more

Stravovanie

aňajky podávané formou švédskych stolov

Webstránka

www.penelope-hotel.com

Oficiálna trieda

***

Strana v katalógu

37

Primorsko - dovolenka leto 2020

Primorsko, ktoré leží 50 km južne od Burgasu sa radí medzi najnavštevovanejšie letoviská Čierneho mora. Že sa jedná o krásny kút piesočnatého pobrežia svedčí skutočnosť, že v severnej lagúne, kde sa nachádza známy kemping Perla, je rekreačný komplex bývalého prvého muža Bulharska - Todora Živkova, ktorý je dnes dostupný pre verejnosť. Vybrať si môžete z dvoch zlatistých pláži, Severnej, ktorá nie je tak zaľudnená a Južnej, kde nájdete takmer všetko od toboganov pre deti až po lety na padáku pre dospelých. Možnosti spoločenského a športového vyžitia sú v Prímorsku pestré a vybrať si z nich môžu všetky vekové kategórie. Aj Primorsko sa už môže pochváliť svojím vodným parkom.


Fakultatívne výlety

Balčik, Aladža, Varna
Bulharsko
Celodenný výlet do krásneho mestečku Balčik (Dionýsopolis), vzdialeného od našich stredísk necelé 3 hodiny jazdy autobusom. Toto starobylé mesto, ktoré bolo založené v 6. storočí p. n. l., patrí medzi najstaršie mestá v Bulharsku. Krásna scenéria botanickej záhrady a kráľovského letohrádku rumunskej princeznej Marie Vám zabezpečí neopísateľný zážitok. Po návšteve botanickej záhrady nasleduje obhliadka kláštora v Aladži, ktorý bol vytesaný mníchmi začiatkom 13. storočia. Mnísi do vápencovej skaly vytesali nielen svoj svätostánok, ale i izby na bežné používanie.

Po obhliadke kláštora Vás čaká obed v meste Varna. Po obede nasleduje volný program, kde bude čas a možnosť na nákupy, individuálnu obhliadku mesta, alebo na kúpanie v Čiernom mori.

(orientačná cena 48 EUR/dieťa do 12 rokov 24 EUR)
Istanbul (jednodenný alebo dvojdenný)
Bulharsko
Celodenný výlet do mesta Turecka, Istanbulu (Constantinopolis), ktoré je vzdialené od Slnečného pobrežia, Sveti Vlasu a Elenite len 5 hodín cesty autobusom. Istanbul, nazývaný aj ,,Bránou Orientu,“ sa rozprestiera na dvoch kontinentoch Európy a Ázie, ktoré rozdeľuje morský prieplav Bospor. Istanbul so svojimi 11 miliónmi obyvateľov patrí medzi najväčšie mestá Európy.

V skorých ranných hodinách Vás čaká okružná jazda po meste s obhliadkou Top Kap, Hypodromu a Modrej mešity. Neskôr individuálna plavba loďou po Bospore, ktorý je dlhý 31,5 km. Po spoločnom obede v centre mesta je vyčlenený priestor na výhodné nákupy v Gran Bazár. Dvojdenný výlet zahŕňa naviac ubytovanie a nočný program.

(orientačná cena 68 EUR/dieťa do 12 rokov 34 EUR na 1 deň, 100 EUR/dieťa do 12 rokov 50 EUR na 2 dni)
Plavba loďou
Bulharsko
Celodenný výlet, ktorý začína v ranných hodinách, keď lodiar malým mikrobusom pozváža ľudí do Nessebarského prístavu (Messabria). Po nalodení sa začne obrovské dobrodružstvo spojené s príjemným oddychom a relaxovaním, a tiež s možnosťou zaplávať si na otvorenom mori. Okružná plavba popri pobreží balkánskeho polostrova je nezabudnuteľným zážitkom, kde sa o zábavu stará posádka lode.

Počas plavby je vidieť krásnu panorámu Slnečného pobrežia, Starého Nessebaru, Elenite a strediska Sveti Vlas. Každý klient má možnosť využiť neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov. Obed, ktorý je pre Vás prichystaný na lodi, pozostáva z predjedla, hlavného jedla a dezertu.

(orientačná cena 38 EUR/dieťa do 12 rokov 19 EUR)

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek