Kontaktujte nás 02 52 494 946

Domizia Palace

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

Sme presvedčení, že k mimoriadne obľúbenej dovolenke v slnečnom Taliansku bude patriť aj naša tohtoročná exkluzívna novinka, menší 4* hotel Domizia Palace s príjemnou atmosférou, nachádzajúci sa pri pláži. Hotel je situovaný v pokojnom prostredí zeleného píniového lesa, pričom jeho areál ústi na krásnu, dlhú, piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora, vybavenú slnečníkmi a ležadlami. Jej súčasťou je aj all inclusive plážový bar s ponukou osviežujúcich nápojov, a tak si tu počas vzácnych chvíľ vášho voľna môžete nerušene vychutnávať oddych a relax. Tie vám poskytne aj upravená záhrada s plaveckým bazénom, ktorý má aj detskú časť, a so slnečnou terasou.

Návštevníci hotela určite ocenia komplexný balík all inclusive služieb, ktorý je zárukou naozaj bezstarostného pobytu pri mori. O vaše pohodlie sa bude po celý čas starať ústretový personál hotela, pripravený splniť všetky vaše dovolenkové priania. Aktívne vyplnenie vašich oddychových letných dní má vo svojich rukách hotelový tím skvelých animátorov, ktorí si pre vás pripravili rôzne športové hry a zábavné súťaže. Jedinečnú polohu hotela určite ocenia aj milovníci výletov, histórie a poznávania, ktorí môžu navštíviť neďaleký temperamentný Neapol s množstvom historických pamiatok. Ak sa tam vyberiete, nezabudnite ochutnať pravú neapolskú pizzu, veď práve Neapol je miestom, kde toto obľúbené jedlo detí i dospelých, vymysleli. Vybrať sa môžete aj na jeden z najkrajších ostrovov sveta, Capri, či perlu Amalfského pobrežia, jedinečné mestečko Positano so špecifickou architektúrou úzkych a vysokých budov. Preslávené sú aj pozitánske citróny obrovských rozmerov, z ktorých miestni ľudia vyrábajú chutný likér limoncello.

Neváhajte a vyberte sa spolu s nami na návštevu čarovnej Kampánie, kde v hoteli Domizia Palace prežijete pravú dovolenkovú atmosféru talianskeho leta. Malebné pláže obmývané krištáľovými vlnami Tyrhénskeho mora, strmé pobrežné útesy, jedinečné miesta dýchajúce históriou, to všetko sú krásy Kampánie, o ktorých sa spolu s nami presvedčíte na vlastné oči aj vy.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Vypredané

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

hotelový areál sa nachádza v pokojnej oblasti Gaetského zálivu, v stredisku Baia Domizia, pri krásnej, piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora • približne 190 km od medzinárodného letiska v Ríme • asi 60 km od Neapola, centra Kampánie • hotel má výbornú polohu pre fakultatívne výlety do blízkeho i vzdialeného okolia - leží len pár kilometrov od archeologickej lokality Minturno a prímorského mestečka Gaeta, no vybrať sa môžete loďou aj na malebné ostrovy Capri a Ischia, či navštíviť sopku Vezuv, starobylé Pompeje a kráľovský zámok v Caserte • chuťovkou cestovateľských gurmánov je návšteva svetoznámeho pobrežia Amalfi s magickým mestečkom Positano

Pláže

areál hotela ústi na nádhernú, hotelovú, piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je vhodná aj pre rodiny s deťmi alebo pre neplavcov • plážový servis zdarma (2 ležadlá a slnečník na izbu, plážové osušky za poplatok) • all inclusive plážový bar • vodné športy (za poplatok)

Popis

príjemná, v antickom duchu zariadená vstupná hala s posedením a 24 h recepciou • výťah • TV kútik • WiFi v hoteli (zdarma) • hotelová reštaurácia s mediteránskou kuchyňou a domácimi špecialitami • lobby bar (zahrnutý v službách AI v prípade nepriaznivého počasia, inak za poplatok) • priestranný hotelový bazén s detskou zónou, s all inclusive pool barom a s terasou na slnenie (ležadlá a slnečníky zdarma, plážové osušky za poplatok) • udržiavaná hotelová záhrada s píniovým lesíkom • all inclusive bar na pláži • požičovňa áut a bicyklov (za poplatok) • parkovisko pred hotelom

Šport a zábava

fitness • hotelový medzinárodný animačný program • masáže (za poplatok) • plážový volejbal • možnosť zaujímavých výletov do blízkeho okolia

Ubytovanie

elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 až 2 prísteliek • klimatizácia • trezor a minichladnička (tiež zdarma) • telefón • SAT TV • vlastné hygienické zariadenie (sprchový kút s WC a sušič na vlasy) • WiFi (zdarma) • balkón alebo terasa • všetky izby okrem jednolôžkových majú orientáciu na more • priamy výhľad na more (za príplatok)

Stravovanie

formou all inclusive

ULTRA ALL INCLUSIVE: raňajky, obedy a večere podávané v reštaurácii hotela formou švédskych stolov vrátane nápojov (k obedu a večeri voda, biele a červené víno, cola, pomarančový nápoj, pivo) • vybrané nealkoholické nápoje (voda, džúsy, cola, pomarančový nápoj) a alkoholické nápoje (2 národné likéry, vodka alebo gin, pivo, červené a biele víno), alkoholický a nealkoholický kokteil, káva, kapučíno, čaj vo vyhradených hodinách počas dňa v bare pri bazéne (10:00-23:00) alebo v bare na pláži (10:30 -18:30) • ľahké občerstvenie (snacky) vo vyhradenom čase počas dňa • WiFi v hoteli zdarma • ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži • hotelové animácie

Webstránka

www.domiziapalacehotel.it

Strana katalógu

106

Oficiálna trieda

****

Kampánia - dovolenka leto 2017

Spoznajte čarovnú, slnkom zaliatu južnú časť Apeninského polostrova, rozprestierajúcu sa od neapolských Apenín až po členité pobrežie Tyrhénskeho mora. Pestrá rozmanitosť Kampánie ponúka svojim návštevníkom krásne romantické zátoky s tyrkysovým morom, ohromujúce prírodné skvosty a bohaté kultúrno-historické dedičstvo. Najúrodnejšiu oblasť Talianska si zamilujete. Na potulkách krajinou objavíte jedinečné pamiatky a dokonale si oddýchnete na zlatistých piesočných plážach, očarení krásnymi zátokami s priezračnou morskou hladinou. Hlavným mestom Kampánie je Neapol, v ktorého tesnej blízkosti sa nachádza Vezuv, jedna z najznámejších sopiek Európy. Objavte kúsok histórie v svetoznámych Pompejách a vychutnajte si romantickú atmosféru na pobreží Amalfi, ktoré je tvorené malými prímorskými mestečkami s bohatou minulosťou, typickou architektúrou a pestrou flórou. Nezabudnite v tomto kraji ochutnať neapolskú pizzu. Je to miesto jej vzniku spolu so syrom mozzarella, ku ktorému neodmysliteľne patrí aj pohár výborného vína z miestnych viníc. Gastronomický zážitok vymeníte plavbou po Neapolskom zálive za príjemný oddych, ktorý bude vďaka nádherným ostrovom Ischia a Capri pohladením na duši nejedného návštevníka. Kampánia a jej pestrá minulosť ponúka svojim návštevníkom úchvatné historické a architektonické pamiatky prepojené s ideálnym dovolenkovým oddychom. Sme radi, že vám tento unikátny kúsok Talianska môžeme ponúknuť ako našu tohtoročnú novinku..


Oficiálny názov:

Kampánia


Hlavné mesto:

Neapol


Počet obyvateľov:

5 869 000


Rozloha:

13 595 km2


Mena:

euro


Fakultatívne výlety

Capri
Kampánia
Celodenný výlet na ostrov Capri. Mnohí ho prirovnávajú k rajskej záhrade, kde slnko svieti 365 dní v roku. Svoje sídla si tu postavili napríklad Pablo Neruda či Federico Fellini. Ostrov Capri má dve hlavné centrá. Noblesné mestečko Capri a pokojnejšie Anacapri, odkiaľ sa môžete lanovkou pozieť na najvyšší vrchol ostrova s prekrásnym výhľadom na okolité ostrovy a neapolské pobrežie - Monte Solaro. Na samotnom ostrove za návštevu stoja Augustove záhrady s úchvatným výhľadom na najvyhlásenejší prírodný útvar ostrova - Faragolini (3 skaly pri južnom pobreží), prehliadka Villy Jovis (bývalej rezidencie cisára Tiberia, ktorý sa sem uchýlil a strávil tu niekoľko rokov svojho zhýralého života.

Orientačná cena: 75€/dospelý, 50€/deti 2-12 rokov
Cena zahŕňa: lodný lístok z Neapolu na Capri a späť, služby delegáta, autobusovú dopravu do prístavu z hotela do Neapola a späť.
Cena nezahŕňa jednotlivé vstupy: lanovku na Capri (cca 1,8 €/ jedna cesta), mhd po ostrove (jednotlivý lístok cca 1,8 €, lístok na hodinu cca 2,7 €, celodenný lístok cca 8,6 € vrátane dvoch jázd lanovkou), pobytovú taxu na ostrove Capri vo výške cca 1,5 Eur.
Neapol a Caserta
Kampánia
Okružná jazda po rezidentskej štvrti Posilipo vám poskytne nezabudnuteľný pohľad na Neapolský záliv a rovnako ponúkne aj návštevu jedného z najkrajších zámkov Európy.
Pešia prehliadka mesta, Kostol sv. Kláry, Námestie sv. Domenica, slávna trieda s celosvetovo známymi Betlémami, námestie Plebiscito, palác Reale, slávna Galéria Umberta I. a mnoho ďalších. Návšteva unikátneho barokového zámku Caserta, ktorý sa nachádza cca 40 km od Neapola. Je jedným z najrozsiahlejších zámkov Európy a bol koncipovaný ako rezidenčné sídlo Burbonovcov za čias ich vlády v Sicílskom a Neapolskom kráľovstve.

Orientačná cena: 30€/dospelý, 15€/deti 2-12 rokov
(zahŕňa: autobusovú dopravu, služby delegáta, nezahŕňa: vstupné do jednotlivých objektov, prenájom slúchadiel vo výške cca 4 €)
Sorrento a Amalfi
Kampánia
Sorrento, malebné mestečko umiestnené na skale pri Tyrhenskom mori, ktoré bolo kedysi obľúbeným kúpeľným miestom.
Mesto sa preslávilo pestovaním citrónov a produkovaním slávneho likéru limoncella, na ktoré tu natrafíte na každom kroku. Už samotná cesta krivoľakými uličkami vám poskytne nádherné výhľady na amalfitánske pobrežie, ktoré je považované za jedno z najromantickejších na svete. Mesto zasiahlo veľké zemetrasenie spojené s tsunami v 14. storočí. Nájdete tu mnoho zaujímavých pamiatok, ktorým kraľuje Katedrála sv. Ondreja z 11. storočia. V malebnom mestečku Vietri zase môžete obdivovať nádherné keramické zručnosti miestnych obyvateľov.

Orientačná cena: 40€/dospelý, 25€ /deti 2-12 rokov
Cena zahŕňa: autobusovú dopravu, služby delegáta.
Cena nezahŕňa: vstupné do jednotlivých objektov, fakultatívny výlet loďou Amalfi – Salerno v hodnote 15€ na osobu. Výlet sa realizuje z dôvodu prejazdnosti miestnych komunikácií iba menším autobusom.
Vezuv a Pompeje
Kampánia
Prechádzka areálom, pri ktorom budete mať možnosť obdivovať gladiátorské cely, divadlo, odeon, nevestince a mnoho ďaľších zaujímavých pamiatok a nálezov, ako sú telá obetí pôvodných obyvateľov tohto kedysi veľmi slávneho mesta. Potom je v pláne odjazd na Vezuv, asi najznámejšiu sopku Európy. Práve jej výbuch v roku 79 n.l. spôsobil zničenie mnohých obcí a miest v jej bezprostrednom okolí, ako aj Pompejí. Aj vy budete mať možnosť obdivovať neskutočnú veľkosť tohto vulkánu a vzniknutého kráteru s fantastickým výhľadom na Neapolský záliv.

Orientačná cena: 40€/dospelý, 25€/deti 2-12 rokov
Cena zahŕňa autobusovú dopravu, služby delegáta.
Cena nezahŕňa vstupné na Vesuv (cca 10 € / osoba, deti do výšky 1,2 m zdarma), do Pompejí (cca 13 Eur), prenájom slúchadiel v Pompejách vo výške cca 2 Eur.

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek