Kontaktujte nás 02 52 494 946

Palace

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

Ako atraktívnu novinku vám odporúčame hotel Palace v Cesenaticu. Toto miesto je najmä cieľom rodín s deťmi, ktoré hľadajú výhodné ponuky pomeru kvalita a cena. Dovolenku v tomto hoteli môžeme charakterizovať ako aktívnu. Váš hotel s all inclusive barom sa nachádza iba pár krokov od pláže, kde môžete tráviť dni nielen v mori, ale i bazénoch s toboganmi priamo na pláži.

Tu ste blízko centra diania obľúbeného letoviska Cesenatico, no zároveň mimo hluku zábavných podnikov. Vedenie hotela sa stará o hotel so zanietením a láskou, výsledkom čoho sú spokojní klienti. Na raňajky sú podávané domáce koláče a strava je založená na lokálnych surovinách. Hotel Palace je plný mladistvej energie a života. Nech je pre vás dovolenka v Cesenaticu farebná a slnkom zaliata!

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Vypredané

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

stredisko Cesenatico • iba 150 m od piesočnatej pláže • v okolí obchodíky, kaviarne • 2 km vodný park Atlantica • 10 km mesto Cervia • 16 km zábavný park Mirabilandia • 20 km Rimini (pravidelná doprava) • 35 km Ravenna

Pláže

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora • plážový servis v časti vyhradenej hotelu (2 ležadlá a 1 slnečník na izbu zdarma)

Popis

vstupná hala s recepciou • TV kútik • reštaurácia • lobby bar • vonkajšie posedenie • WiFi pripojenie pri recepcii zdarma • miestnosť na animácie • parkovanie v priľahlých uličkách zdarma resp. 100 m parkovanie za poplatok (bez možnosti rezervácie vopred)

Šport a zábava

bazénový komplex na pláži • nepravidelný animačný program (v hoteli resp. na pláži) • plážový volejbal • vypožičanie bicyklov v hoteli zdarma

Ubytovanie

2-lôžkové izby s možnosťou prístelky pre 1 - 2 osoby • klimatizácia (v cene) • TV • telefón • trezor (zdarma) • vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchovým kútom, WC) • sušič na vlasy • balkón alebo terasa

Stravovanie

formou all inclusive

ALL INCLUSIVE: raňajky formou bufetu • obedy a večere formou bufetu (prvý chod, šalát, dezerty), druhý chod servírovaný s obsluhou pri stoloch s možnosťou výberu z 2 druhov jedál, neobmedzené nápoje (voda, nealkoholické nápoje, víno) • rozlievané lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v čase od 10:00 do 22:00 hod v hotelovom bare (voda, nealkoholické nápoje, biele a červené víno, pivo, ľadový čaj, káva s mliekom, národné likéry) • plážový servis v cene (2 ležadlá a 1 slnečník na izbu) • neobmedzený vstup do bazénov na pláži so šmykľavkou, toboganom a nafukovacími hradmi pre deti (Bagno Marconi, Diamanti Beach Village)

Webstránka

www.hotelpalace.it

Strana katalógu

110

Oficiálna trieda

***

Jadranské pobrežie - dovolenka leto 2017

Čo sa vám vynorí v mysli pri slovách „taliansky Jadran“? Slnečné pláže? Žblnkotajúce more? Či taliansky temperament? Určite tá príjemná atmosféra charakteristická pre letné strediská: veselá vrava dovolenkárov rôznych krajín, dni plné slnka strávené na pláži a teplé noci v jeho čulých uličkách pri tónoch talianskych piesní. Nami vybrané strediská sa nachádzajú v regióne Emilia Romagna. Cestou do tejto oblasti prechádzate cez Veneto, ktoré nie je známe iba vďaka jeho hlavnému mestu Benátky. Láka návštevníkov i na známe mestá ako Verona či Padova. Avšak lokalita, ktorá sa najviac hemží návštevníkmi v letných mesiacoch, je jednoznačne Jadranské pobrežie. Známe strediská vítajú dovolenkárov čistými plážami, rušnými korzami a stovkami obchodíkov a barov. Kvalitná cestná sieť zabezpečuje bezproblémovú cestu až na pobrežie s rozľahlými piesočnatými plážami a turistickým ruchom. Tu leží „metropola“ dovoleniek - Rimini s jej priľahlými letoviskami. Možno pre vás bude dôležitou informáciou skutočnosť, že oblasť má najvyššiu koncentráciu zábavných a tematických parkov v Európe a prezýva sa „žalúdok Talianska“. Dúfame, že zažijete na brehoch Jadranu príjemnú dovolenku v kruhu svojich najbližších. Cestou domov odporúčame zastaviť sa aspoň na pár hodín v známom meste Benátky, či jednu noc prespať v romantikou dýchajúcom Trieste. Dúfame, že náš výber hotelov splní vaše očakávanie do poslednej bodky! „Buon viaggio, amici“ (Šťastnú cestu, priatelia) !


Hlavné mesto:

Rím


Počet obyvateľov:

60 626 442


Rozloha:

301 336 km2


Mena:

euro


Fakultatívne výlety

Benátky
Jadranské pobrežie
počas vašej cesty autom je atrakciou číslo jeden Venezia, teda Benátky. Cestou na do Rimín totiž s istotou budete obchádzať toto krásne mesto, no a pri pobyte v Bibione ste priam v jeho susedstve. A to by bol naozaj hriech nezastaviť sa na romantickú prehliadku jeho uličiek v gondole, či aspoň na pravú taliansku kávu na námestí San Marco s typickou záplavou holubov :)
Padova
Jadranské pobrežie
počiatky pravdepodobne najstaršieho mesta v severnom Taliansku siahajú do 12.-teho storočia pred n.l. Stáročia bolo jedným z hlavných kultúrnych a vzdelanostných centier krajiny. Okrem jednej z najstarších univerzít sveta, jednej z najväčších bazilík v Taliansku a Giottových fresiek sa tu nachádza i zaujímavé elipsovité námestie Prato della Valle, ktoré je označované za druhé najväčšie v Európe
Tématické a vodné parky Rimini
Jadranské pobrežie
TEMATICKÉ A VODNÉ PARKY
Dovolenku budete tráviť v oblasti, ktorá je v rámci Európy jedinečná čo do koncentrácie rôznych zábavných parkov pre deti i dospelých. Uvádzame vám najlákavejšie z nich.

Pri pobyte v Riminách odporúčame:
Italia in Miniatura - vo Viserba di Rimini, zmenšeniny talianskych stavieb - www.italiainminiatura.com
Mirabilandia - zábavný park v Ravenne - www.mirabilandia.it
Fiabilandia - zábavný park v Miramare di Rimini - www.fiabilandia.net
Acquario di Cattolica - najväčšia ukážka jadranského vodného sveta - www.acquariodicattolica.it
Parco dell´Avanzione - Múzeum letectva, nachádza sa medzi Rimini a San Marino - www.museoaviazione.com
Aquafan - v stredisku Riccione nájdete najväčší vodný park v Taliansku - www.aquafan.it
Delfinárium - prehliadka delfínov priamo v Rimini - www.delfinariorimini.it
San Marino Adventures - dobrodružný park sa nachádza v San Maríne - www.sanmarinoadventures.sm
Indiana Golf - minigolf v stredisku Riccione - www.indianagolfriccione.it
Oasi Eden Park - park so zvieratami v Torre Pedrera di Rimini - www.oasiedenpark.it
Beach Village - vodný zábavný park v Riccione - www.beachvillagericcione.it
Skypark - dobrodružný park cca 35km od Rimín - www.skypark.it
Atlantica - vodný zábavný park v Casenatica (pri meste Cervia) - www.atlanticapark.it
Trieste
Jadranské pobrežie
prístavné mesto, ktorého meno malo svoj cveng už za čias Habsburskej monarchie. Ešte pred príchodom do mesta vás uchváti krásna pobrežná cesta, ktorá pomaly klesá k mestu a poskytuje neuveriteľný výhľady na šíre more. Trieste je to historická a kultúrna križovatka, ktorá leží na talianskych hraniciach so Slovinskom a iba pár kilometrov od Chorvátska. Snáď najznámejšou pamiatkou je zámok Miramare, ktorý leží približne 8 km západne od mesta.
Verona
Jadranské pobrežie
Verona má uchované pozoruhodné pamiatky z čias antiky, stredoveku i renesancie. V severnom Taliansku má jedny z najzachovalejších pamiatok z rímskeho obdobia. Čo ale možno bežného turistu láka do mesta viac, je slávny balkón zo Shakespearovho diela Rómeo a Júlia. Bez pochyby ide o najfotografovanejšie miesto regiónu.

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek