Kontaktujte nás 02 52 494 946

Hrvatska

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

Po úspešných uplynulých sezónach s radosťou dávame opäť do vašej pozornosti obľúbený hotel Hrvatska v atraktívnej Baške Vode. Hotel sa u vás stretol s pozitívnym ohlasom nielen vďaka umiestneniu pár krokov od okruhliakovej pláže, ale i vďaka výhodnej polohe v pokojnejšom prostredí na okraji letoviska a zároveň na skok od turistického ruchu. V našej ponuke ubytovania v hoteli Hrvatska si môžete vybrať izbu podľa vašich individuálnych potrieb.

Izby bez klimatizácie orientované na park alebo klimatizované izby orientované na more, pohodlné rodinné izby a priestranné apartmány s dvoma spálňami. Hotel Hrvatska vie pohodlne ubytovať aj tie najpočetnejšie rodiny. Bezstarostnú dovolenku vám zaručia služby all inclusive a bohatý animačný program pre deti i dospelých so slovensky hovoriacimi animátormi.

Tí najmenší nájdu spestrenie pobytu a nových kamarátov v detskom miniklube, kde na nich čakajú rôzne hry, kvízy a tvorivé dielne. Zumba, pilates, stolný tenis - to je len pár aktivít na spestrenie voľného času dospelých návštevníkov. Z hotelovej terasy sa môžete kochať nezabudnuteľnými západmi slnka a nádherným výhľadom na krištáľovú morskú hladinu. Slnečné dni strávte leňošením na blízkej pláži a kúpaním v morských vlnách, alebo sa môžete rozhodnúť pre niektorý z fakultatívnych výletov za krásami okolia. Čaká na vás lodný výlet na protiľahlý ostrov Brač, alebo sa vyberte spoznávať zákutia známeho letoviska Makarska či historického mesta Split. Každý si tu nájde to pravé pre seba. Baška Voda je preslávená pulzujúcim životom, v jej centre nájdete všetko, čo patrí k dovolenkovej atmosfére: reštaurácie, bary, kaviarne s letnými terasami, stánky s typickou jadranskou zmrzlinou a tiež rôzne atrakcie pre deti i dospelých. Hotel Hrvatska je vhodnou voľbou pre všetkých bez rozdielu veku a je výborným skĺbením pomeru ceny, kvality a pestrosti ponúkaných doplnkových služieb na vyhľadávanej Makarskej riviére. Prijmite naše pozvanie a prežite pekné chvíle na jednej z najkrajších pláží na Makarskej riviére.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Vypredané

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

hotel sa nachádza na začiatku atraktívnej plážovej promenády v známom mestečku Baška Voda • vzdialenosť hotela od pláže cca 50 m • vzdialenosť od centra mesta cca 5 minút chôdze • v mestečku nájdete obchodíky so suvenírmi, množstvo kaviarní s letnými terasami, reštaurácie a cukrárne s typickou jadranskou zmrzlinou • cca 10 km od letoviska Makarska

Pláže

kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre rodiny s deťmi i neplavcov • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok)

Popis

recepcia • klimatizovaná reštaurácia • all inclusive bar • zmenáreň • výťah • TV miestnosť • vonkajšia terasa s posedením • kongresová sála • internet (za poplatok) • parkovanie priamo pri hoteli (zdarma) • parkovisko v garáži hotela (za poplatok)

Šport a zábava

• stolný tenis (zdarma) • pestrá ponuka vodných športov na pláži (za poplatok) - vodné bicykle, skútre, jazda na nafukovacom banáne, kolese alebo padáku ťahanom za člnom • klubová dovolenka

SENECA KLUB: s radosťou vám na spríjemnenie voľných chvíľ opäť prinášame pestré a zaujímavé animácie organizované počas prázdninových mesiacov (júl, august). Tím slovensky hovoriacich animátorov z KLUBU SENECA pre vás pripravil zaujímavé celodenné aktivity v areáli hotela, na hotelovej terase i na pláži, pri ktorých sa zabavia deti i dospelí: športové súťaže, turnaje, pohybové hry, aerobik, zumba, strečing, uvoľňovacie cvičenia, pilates, požičovňa bicyklov a pod. Spoločenský program je výbornou príležitosťou na zábavu a spoznanie nových priateľov. Na najmenších čakajú skúsení animátori v príjemných priestoroch detského miniklubu, kde si určite spríjemnia chvíle oddychu pri rôznych tvorivých aktivitách, športových hrách a maľovaní. SENECA KLUB je zárukou neopakovateľných dovolenkových chvíľ, radosti z pohybu, zábavy a nenapodobiteľného detského smiechu.

Ubytovanie

2-lôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek, možnosť izieb s orientáciou na morskú stranu (za príplatok) • klimatizované 2-lôžkové izby s orientáciou na more s možnosťou až 2 prísteliek (za príplatok) • klimatizovaný hotelový apartmán s orientáciou na more pre 3 - 5 osôb (za príplatok) • klimatizácia v réžii hotela • TV • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou a WC) • chladnička • balkón

Stravovanie

formou all inclusive ALL INCLUSIVE – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov • miestne alkoholické a nealkoholické nápoje servírované personálom hotela počas dňa v all inclusive bare (10:00-23:00) • čaj a káva vo vyhradených hodinách • v popoludňajších hodinách ľahký snack • klubová dovolenka

Webstránka

www.club-adriatic.hr

Strana katalógu

232

Dalmácia - dovolenka leto 2017

patrí medzi najobľúbenejšie oblasti Jadranu. Členité pobrežie lemované kamienkovými aj piesčitými plážami, priľahlé ostrovy a národné parky, to sú hlavné atribúty Dalmácie. Ozdobou pobrežia sú aj mestá s malebnými historickými centrami a romantickými prístavmi, kde sa v dokonalej harmónii prelína minulosť so súčasnosťou. Z nich najznámejšie sú Zadar, Šibenik a Split. Navštívte Biograd na Moru, Petrčane či Primošten a na romantické západy slnka na brehu týchto pôvabných letovísk nikdy nezabudnete. Zlatisté pláže Omišskej riviéry sú povestné svojou krásou a čistotou. Mnohé z nich boli ocenené Modrou vlajkou. Baška Voda ohúri nádhernou plážou so scenériou pohoria Biokovo, ktoré je v ostrom kontraste s pokojnou hladinou mora a pre milovníkov nerušeného pokoja ukrýva Dalmácia poklady v podobe ostrovných letovísk.


Fakultatívne výlety

Biokovo
Južná Dalmácia
Poldenná panoramatická jazda mikrobusom do Parku prírody Biokovo, na jeho najvyšší vrchol Sv. Jure (1762 m) po najvyššej asfaltovej ceste v Chorvátsku, dlhej 24 km. Tento jedinečný geomorfologický celok je výnimočne bohatý na rastlinné a živočíšne druhy a krasové javy. Počas zastávok na rozhliadniach v dvoch nadmorských výškach sa budete môcť pokochať pohľadom na prímorské mestá a ostrovy, nekonečné sady olív a malé terasovité políčka chudobné na úrodnú pôdu. Na samotnom vrchole je televízny vysielač a kostol Sv. Jure. Týmto výletom s odborným výkladom objavíte nový svet mediteránskej krásy.

(Orientačná cena 30 EUR)
V cene výletu je doprava, odborný výklad, vstupné do Parku prírody Biokovo.
Dubrovník - „perla Jadranu“
Južná Dalmácia
Celodenný autobusový výlet do mesta s bohatým historickým a kultúrnym dedičstvom, zaradeným do zoznamu Unesco. Cestou sa z výkladu sprievodcu dozviete zaujímavé informácie a spoznáte krásy južnej Dalmácie a Dubrovníckej župy. Uvidíte nádhernú panorámu pobrežia a ostrovov najúrodnejšej oblasti v Chorvátsku - údolia rieky Neretvy, plantáži na pestovanie mušlí v Stone.

Cestou do Dubrovníka a späť je krátka zastávka v prímorskom mestečku na území Bosny a Hercegoviny, v Neume. V Dubrovníku okruh starým mestom s odborným výkladom zahájite vstupom „Bránou Pile“ v blízkosti fontány Onofrio a hlavnej ulice „Placa“. Okrem množstva významných pamiatok podkresľujú krásu Dubrovníka aj malebné uličky, útulné námestia a prístavné zákutia. Staré mesto je obohnané starými hradbami v dĺžke 1940 m, z ktorých sa vám naskytne nádherný pohľad na mesto i more. V cene výletu je doprava, sprievodca, prehliadka starého mesta s odborným výkladom.

(Orientačná cena 50 EUR)
Ethnoland
Dalmácia
Ethnoland Dalmati je prvý tématický park svojho druhu v Chorvátsku. Nachádza sa len 10 minút od Národného parku Krka, približne 15km od Šibenika. Zažite s nami netradičný vidiecky život regiónu dalmátska Zagora prostredníctvom zvykov a tradícií. Komplex sa skladá z typického dalmátskeho gazdovského domu, malého trhu a hospodárskej časti pre zvieratá. Nájdete tu jedáleň, kuchyňu, komoru v podkroví, či vínnu pivnicu s dubovými sudmi. Ukážkou tradičného spôsobu života je aj záhrada s bylinkami a zeleninou.

V dome ľudového umenia máte možnosť stretnúť kamenára, rezbára, tkáča a iných remeselníkov. Jedinečnou súčasťou komplexu je koralište, amfiteáter, kde sa návštevníci môžu zoznámiť s dalmatínskou históriou prostredníctvom ľudových piesní a tancov. Súčasťou programu je aj prehliadka so sprievodcom, ochutnávka domácej údenej šunky, vína, večera so živou hudbou a autentické folklórne predstavenie. Večera v Ethnolade Dalmati sa stane nezabudnuteľným kulinárskym zážitkom.
Fish piknik - ostrovy Brač a Hvar
Južná Dalmácia
Celodenný výlet loďou spojený s piknikom. Čaká vás nezabudnuteľná plavba z prístavu v Podgore na ostrov Hvar, známy aj ako „Levandulový ostrov“. Z paluby lode budete mať výhľad na prekrásne pobrežie letoviska Podgora, pohorie Biokovo a okolité ostrovy. Na ostrove Hvar loď zakotví vo Vrboskej, malej rybárskej dedinke s krásnou architektúrou a bohatou históriou. Budete mať čas na krátku prehliadku, možnosť návštíviť pevnosť a kostol sv. Lovre, či rybárske múzeum. Nasleduje obed na lodi - grilovaná ryba, šalát, víno- a plavba na susedný ostrov Brač do známeho strediska Bol.

Prístav a obľúbené rušné letovisko je známe najmä najkrajšou dalmatskou plážou „Zlatni rat“, ale aj ako „surférska a tenisová veľmoc“. Navštíviť môžete dominikánsky kláštor s cennou zbierkou starých kníh, obrazov, archeologických nálezov, alebo využiť možnosť kúpania a slnenie na pláži Zlatni rat. V cene výletu je plavba a obed s vínom.

(Orientačná cena 35 EUR)
Medjugorje
Južná Dalmácia
Celodenný autobusový výlet do pútnického mesta v Bosne a Hercegovine, v ktorom sa schádzajú veriaci zo všetkých kútov sveta, aby si uctili Pannu Máriu, ktorá sa tu prvykrát zjavila miestnym deťom na hore Križevac v roku 1981. Zaujímavým horským prechodom cez pohorie Biokovo, odkiaľ je nezabudnuteľný pohľad na pobrežie Makarskej riviéry a protiľahlé ostrovy, sa dostanete do Bosny a Hercegoviny. Po príchode sa uskutoční kratší výstup na miesto zjavenia a potom sa presunieme ku kostolu, kde máte možnosť zúčastniť sa svätej omše, prípadne si urobiť prehliadku mesta. V cene výletu je doprava a sprievodca.

(Orientačná cena 40 EUR)
Národný park Krka
Dalmácia
Nachádza sa vo vnútrozemí neďaleko mesta Šibenik v strednej Dalmácii. Národný park zahŕňa územie okolo koryta rieky Krka. Rozloha národného parku je 142 km². Rieka Krka, rozhodne najpodivuhodnejšia zo všetkých riek v Chorvátsku, preteká z dvoch tretín kaňonom a predierajúc sa k moru vytvára množstvo jazier, vodopádov a kaskád.

Svojou dĺžkou 72 km a množstvom vody je rieka Krka krasový fenomén. Za svoju krásu vďačí Dinárskemu pohoriu. Ľudia vravia, že sú to vlasy Dinár, ktoré siahajú až k moru. Niet divu, že stredná časť rieky bola v roku 1985 vyhlásená za národný park. Na úseku dlhom 50 km je osem veľkých vodopádov: Topoljski buk (22m), Bilušica buk (22m), Corica slap alebo Brkljan ( 15m), Manoljovacki slap (60m), Rošnjak alebo Sondovjev (8 m), Miljacke slap (24m), Roški slap (26m) a Skladinski buk (46m). Medzi tými najkrajšími, Rošovským vodopádom a Skladinskym bukom, na ostrovčeku Visovac, stojí kláštor so vzácnou knižnicou.

V kaňone rieky rastie 200 druhov mediteránskych a submediteránskych rastlín. Vďaka početným živočíšnym druhom, medzi ktorými je tiež 221 druhov vtákov bola Krka zaradená medzi ornitologicky najhodnotnejšie oblasti Európy. Jedinečnou atrakciou oblasti je sokolníctvo a ukážky historického lovu za pomoci dravých vtákov.

(Orientačná cena 50 EUR)
Pirátska noc
Južná Dalmácia
Piráti -“gusari“ sa spájajú s Omišom už od 7. storočia a preto, ak sa chcete vrátiť do histórie a naplno si vychutnať Omišskú tradíciu, nemali by ste si nechať ujsť Pirátsku noc. Výlet pozostáva z plavby po rieke Cetina na loďkách pri západe slnka. Počas približne 30 minútovej plavby vidieť starú časť mesta Omiš a pevnosť Mirabela. Predtým ako sa doplavíte k stredovekej pirátskej pevnosti Kastil Slanica, loďky prepadnú piráti hľadajúci poklad. Na mieste starej pevnosti je dnes reštaurácia, kde vás bude čakať večera a miestne špeciality ako pršut, šoparnik a taktiež ustrice, žabie stehienka, divina a víno. Večerom vás bude sprevádzať živá hudba, tanec a „pirátsky program“. Návrat do hotela je okolo 23:00 hod.

(Orientačná cena 35 EUR)
Rafting na Cetine
Južná Dalmácia
Nevšedný adrenalínový zážitok je pripravený pre klientov ubytovaných v Omiši, ktorí chcú okrem slnenia na pláži zažiť aj niečo vzrušujúce. Jazda na nafukovacích člnoch v sprievode školeného vodcu sľubuje množstvo zážitkov. Plavba po rieke Cetine trvá cca 3 – 4 hodiny a počas plavby sa splaví úsek o dĺžke cca 10 km. Je to najlepší spôsob ako spoznať prekrásny kaňon rieky Cetiny, vodopády a všadeprítomnú bohatú vegetáciu. Rafting si užijú všetci klienti túžiaci po dobrodružstve a obdivujúci nedotknutú prírodu.

(Orientačná cena 30 EUR)
Split
Dalmácia
… je jedno z najkrajších stredomorských miest s bohatou históriou, impozantnou rímskou architektúrou a historickým jadrom mesta, ktoré tvorí Diokleciánov palác a je zapísané v zozname svetového dedičstva Unesco. Palác na ploche 31 000 km² je vybudovaný z bieleho vápenca z lomov z ostrova Brač. V jeho chodbách pocítite posledný nádych moci rímskeho impéria. Centrálne námestie cárskeho paláca -peristil- je aj javisko letného kultúrneho festivalu. Za chránenými korintskými stĺpmi je Diokleciánove múzeum, dnes katedrála sv.Duje, ochrancu mesta.

Najrušnejšia mestská ulička oproti západnej „Železnej bráne“ vás dovedie na Pjacu, populárnu splitskú tržnicu. Split, to je aj krásne nábrežie Riva, početné pláže, park Marjan, galérie, múzea, kaviarne, bary a reštaurácie s ponukou miestnej gastronómie. Nielen história v rámci hradieb paláca, ale aj okolité uličky, vás vtiahnu do atmosféry tejto 1700 rokov starej nádhery...

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek