Kontaktujte nás 02 52 494 946

Paradise

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

Dedinka Kriopigi je pomenovaná podľa tu vyvierajúceho prameňa studenej vody. Je postavená v tvare antického divadla v obkolesení zelených borovíc, ktorých aróma sa mieša s vôňou mora a slnečných letných dní. Ak túžite po pokojnej dovolenke za výhodnú cenu, prijmite naše pozvanie do menšieho hotela Paradise, dýchajúceho rodinnou atmosférou.

Čakajú na vás útulné izby, hotelový bazén so slnečníkmi a ležadlami lákajúcimi k oddychu a blízka prírodná pláž s nádherne sfarbeným morom. V neďalekom centre letoviska nájdete aj reštaurácie, taverny, bary a obchodíky, všetko, čo k tradičným gréckym dovolenkovým lokalitám neodmysliteľne patrí. Veľkou výhodou je aj ľahká dostupnosť rušného strediska Kallithea, ktoré okrem možností dennej či večernej zábavy ponúka na výber i vodné športy na širokej piesočnatej pláži.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

Vypredané

Termíny a ceny podľa dopravy

Prebieha načítanie…

Poloha

tento menší rodinný hotel nájdete v pokojnom letovisku Kriopigi, v strednej časti vyhľadáveného dovolenkového polostrova Kassandra • je postavený v miernom svahu, len 100 m od peknej prírodnej pláže s priezračným morom, odkiaľ je možné vidieť náprotivný polostrov Sithónia • približne 1 km od centra letoviska s reštauráciami, barmi, tavernami a obchodíkmi (možnosť zvozu minibusom za poplatok) • cca 5 km od obľúbeného, rušného strediska Kallithea (ľahká dostupnosť miestnou dopravou, autobusová zastávka je cca 500 m od hotela) • približne 85 km od medzinárodného letiska v Thessalonikách

Pláže

hotel je vzdialený cca 100 m od krásnej, prírodnej piesočnatej pláže miestami premiešanej s kamienkami • pozvoľný vstup do mora vhodný aj pre menej zdatných plavcov • možnosť zapožičania ležadiel a slnečníkov v hoteli (zdarma)

Popis

recepcia • lobby s príjemným posedením a SAT TV • wi-fi v priestoroch recepcie (zdarma) • reštaurácia s posedením na vonkajšej terase • bazén s ležadlami a slnečníkmi (zdarma) • snack bar pri bazéne s ponukou občerstvenia a nápojov (za poplatok) • detský bazén a detské ihrisko

Šport a zábava

stolný tenis • biliard (za poplatok) • vodné športy na pláži (za poplatok)

Ubytovanie

štandardne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky • klimatizácia • telefón • TV • malá chladnička • vlastné hygienické zariadenie (kúpeľňa so sprchou a WC) • balkón alebo terasa

Stravovanie

polpenzia – raňajky formou švédskych stolov, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet, ovocie, dezert a pohár vína na osobu

Webstránka

www.paradise-kriopigi.gr

Strana katalógu

12

Oficiálna trieda

***

Chalkidiki - dovolenka leto 2017

Skúste len na moment privrieť oči a predstaviť si čarokrásne pláže, horúce letné slnko, blankytné čisté more, z ktorého roztrúsene vystupuje množstvo ostrovov. K tomuto obrazu pridajte zalesnené kopce, borovicové lesy, zvlnené olivové a citrusové háje, vinohrady, malebné dedinky nepoznačené plynúcim časom, ale aj pulzujúci život veľkých miest. Vydajte sa spolu s nami za mýtmi a bájami tejto krajiny, ktorá sa neodmysliteľne spája s morom, objavte čarokrásny domov bohyne Atény, Poseidóna či Artemis, započúvajte sa do šumu vetra a ten vám rozpovie prastaré príbehy. Všetkých milovníkov tejto krajiny, ale aj tých, ktorí do Grécka ešte nezavítali, pozývame na čarokrásny západný „prst“ Chalkidík, na polostrov Kassandra. Nádherné pláže so zlatým pieskom, pulzujúci ruch moderných letovísk neutíchajúci ani vo večerných hodinách či jedinečná atmosféra starých tradičných dediniek, ktorú si naplno uvedomíte pri príjemnom posedení s domácimi, to všetko čaká práve na vás. Hotelový komplex Aristoteles Beach, postavený na svahu nad azúrovým morom Toronského zálivu a zaliaty slnečnými lúčmi sa stane prázdninovým domovom pre všetkých, ktorých oslovila naša ponuka 8-dňových pobytov s priamym odletom z Bratislavy do Thessaloník, odkiaľ je hotelový rezort poľahky nadosah. Neváhajte teda a vydajte sa spolu s nami spoznať Chalkidiki, grécky raj na Zemi, ktorého pobrežie obmýva priezračne čisté Egejské more, kde vzduch vonia soľou a rytmus letným dňom udáva všadeprítomná pohoda.


Oficiálny názov:

Chalkidiki


Hlavné mesto:

Atény


Počet obyvateľov:

11.280.000


Rozloha:

131.957 km2


Mena:

euro


Fakultatívne výlety

Atény
Chalkidiki
autobusový výlet do hlavného mesta Grécka, počas ktorého navštívite Akropolu s Parthenónom, Archeologické múzeum, námestie Syntagma s striedaním stráže pri hrobe neznámeho vojaka, chrám Dia Olympského, Hadriánov oblúk, athénsku univerzitu, olympijský štadión. Návštevu Athén zavŕšite prechádzkou po malebnej štvrti Plaka, ktorá sa rozprestiera priamo pod akropolou. Výlet trvá takmer 24 hodín (odchod cca o 23:00 hod. z hotela, návrat cca o 22:00 hod. nasledujúci deň.

Orientačná cena: cca 60 €
Jeep safari
Chalkidiki
Unikátne adrenalínové dobrodružstvo, ktoré absolvujete na džípoch 4x4, vám ukáže divokú prírodu polostrova Kassandra, nedotknuté pláže a dych berúce výhľady.

Orientačná cena: 50 €
Meteora
Chalkidiki
Celodenný autobusový výlet na jedinečné, tzv. „vznášajúce sa“ kláštory Meteora. Na tieto na pohľad neprístupné skaly sa v 11. storočí stiahli pustovníci, aby sa tu meditáciou, uctievaním a konaním pokánia priblížili mystickému osvieteniu božským svetlom. Založením kláštora Veľký Meteoron v 14. storočí vznikol aj záväzný mníšsky rád a postupne tu vzniklo 24 kláštorov, z ktorých sa ich zachovalo 12. Počas výletu navštívite 2 zo súčasných aktívnych kláštorov, a tiež dielničku, kde uvidíte, ako sa vyrábajú a čo vlastne predstavujú ikony. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

Orientačná cena: 54 € / dieťa 27 €
Okružná plavba okolo Athosu
Chalkidiki
Celodenný lodný výlet. Odchod v ranných hodinách do prístavu Ormos Panagias na Sithónii. Okružná plavba okolo najvýchodnejšieho a najtajomnejšieho polostrova Chalkidík, ktorého väčšinu rozlohy zaberá takmer 1000 rokov starý autonómny mníšsky štát. Jeho oficiálny názov je Agios Oros (Svätá hora). Spravuje ho takmer 1 700 mníchov, ktorí žijú v 20 kláštoroch (17 gréckych, 1 srbský, 1 ruský a 1 bulharský) rozmiestnených na území tretieho prstu Chalkidík. Do mníšskej komunity nemajú ženy žiadny prístup od vydania dekrétu byzantským cisárom Konšantínom Monomochosom v roku 1060. Mužskí návštevníci si môžu vybaviť povolenie na návštevu, to sa však ročne udeľuje len pár stovkám záujemcov. Práve preto sa tento populárny lodný výlet pozdĺž pobrežia, počas ktorého je možné vidieť viacero z kláštorov, teší veľkej obľube. Príjemným spestrením výletu môžu byť delfíny, ktoré sa nachádzajú v tejto oblasti a zvyknú „sprevádzať“ výletné lode. Návrat do prístavu Ormos Panagias cca o 17:00 hod., transfer do hotela.

Orientačná cena: 38 €, dieťa 19 €
(+11 € lístok na loď)
Olymp – Dion – Vergina
Chalkidiki
Ak túžite zistiť odkiaľ grécki bohovia vládli nad antickým svetom, ak vás zaujíma vznešená história Macedónie a chcete poznať miesto, kde sa narodil Alexander Veľký, potom je tento výlet ušitý na mieru práve pre vás. Odchod z hotela v skorých ranných hodinách, transfer cca 3 hod., pričom počas jazdy k Olympu sa zastavíte na raňajky. Druhá zastávka bude vo výške 950 m.n.m., odkiaľ uvidíte nádhernú scenériu severného Grécka. Odtiaľ sa presuniete na návštevu mestečka Dion s bohatou históriou, ktoré bolo založené v 5. storočí pred Kristom na úpätí vrchu Olymp. Ďalšou zastávkou bude Vergina. Traduje sa, že práve Vergina bola v minulosti hlavným mestom macedónskeho kráľovstva. Nachádzajú sa tu kráľovské hrobky Filipa II. a jeho manželky Kleopatry, a tiež Alexandra IV., syna Alexandra a Roxany. Prehliadka unikátnych hrobiek a ich výzdoby, po prehliadke zastávka na obed, návrat do hotela.

Orientačná cena: 55 €
Petralona
Chalkidiki
Výlet do jaskyne Petralona, ktorá je preslávená svojimi stalagmitmi a stalagtitmi. Jaskyňa sa dostala do povedomia v roku 1960. vo vnútri jaskyne je stabilná teplota 17 stupňov. Výlet zahŕňa aj návštevu Archeologického múzea, ktoré nájdete pri vstupe do jaskyne. Po skončení prehliadky návšteva známej vinárne Tsantali s ochutnávkou vín. Návrat do hotela cca o 16:00 hod.
Orientačná cena: 40 €
Potápanie
Chalkidiki
Spoločne s profesionálnymi inštruktormi potápania z Triton Scuba Club môžete objavovať farebný svet pod hladinou krištáľového Egejského mora. Výlet zahŕňa teoretickú aj praktickú prípravu, pol hodinovú inštruktáž v bazéne určenú pre začiatočníkov, výlet motorovým člnom na overené potápačské lokality.

Orientačná cena: 50 €
Sithónia
Chalkidiki
Celodenný autobusový výlet spojený s krátkou plavbou a kúpaním v mori je skvelou príležitosťou na spoznanie druhého prstu Chalkidík, polostrova Sithónia. Ten má v porovnaní s Kassandrou oveľa pokojnejší ráz. Na Sithónii vás očaria skryté malebné pláže a zátoky. Tento kraj je vyhlásenou včelárskou oblasťou, a preto si z Nikiti môžete domov priniesť tento zázračný domáci liek a iné miestne grécke produkty. Z malebného mestečka Neos Marmaras sa vydáte na cca 1,5 h trvajúcu plavbu loďkou, počas ktorej budete mať aj príležitosť na kúpanie v krištáľovo čistom mori. Po plavbe bude nasledovať tradičná grécka večera.

Orientačná cena: 40 €, dieťa 22 €
(nezahŕňa cenu za plavbu loďou 18 €)
Termálne kúpele
Chalkidiki
Návšteva prímorského rezortu s wellness centrom a termálnymi kúpeľmi. Ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú relaxovať, omladiť svoje telo a dušu pri rôznych procedúrach, ale aj pre tých, ktorých trápia reumatické bolesti či kožné problémy. Wellness resort sa nachádza v dedinke Loutra – Ag. Paraskevi na polostrove Kassandra. Kúpanie v termálnej vode bohatej na minerálne látky s teplotou 38 stupňov, občerstvenie, víno, po kúpeľoch návšteva kostolíka v Nea Skioni.

Vstup do kúpeľov len pre dospelých ( 18 a viac rokov), orientačná cena vstupného cca 4 €.
Thessaloniki
Chalkidiki
Popoludňajší autobusový výlet. Thessaloniki sú druhým najväčším gréckym prístavom spájajúcim Európu s krajinami východu, zároveň sú hlavným mestom a správnym centrom severnej časti Grécka. Pôvodné mesto bolo založené v roku 315 pred Kristom. Počas návštevy uvidíte starú časť mesta, Baziliku sv. Petra, Bielu vežu, Aristotelovo námestie a románske fórum. V rámci výletu bude v meste cca 2 hodinový individuálny program, ktorý môžete stráviť v niektorej z kaviarní na prímorskej promenáde alebo nákupmi. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

Orientačná cena: 38 €, dieťa 19 €

Mohlo by Vás zaujať…

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek