×

Pošleme Ti najlepšie ponuky priamo na Tvoj mail :-)

Dovolenka_na_splatky_bez_navysenia
| viac

| Stredisko

Kalkulácia Termíny a ceny Fotogaléria

Pre výpočet kalkulácie si, prosím, zvoľte spôsob dopravy a konkrétny termín:Ľutujeme, nie je dostupný žiaden voľný termín.


Náš názor:
stredisko

Turecko -


Fakultatívne a poznávacie výlety

Plavba loďou

plavba na typickej miestnej tureckej lodi - gulete je ideálnou príležitosťou na relax spojený s poznávaním tureckého pobrežia v okolí Alanye alebo Side, obdivovaním šantenia delfínov a možnosťou kúpania sa v priezračných tyrkysových vodách Stredozemného mora. Turecko vás počas tohto výletu presvedčí o nádhere svojej slnkom zaliatej scenérie. Vaša dovolenka týmto výletom len umocní nezabudnuteľnosť letných spomienok.
nahlad nahlad

Rafting v kaňone Koprulucay

splav osviežujúcej tureckej horskej rieky za účasti odborných inštruktorov. Tento výlet vrelo odporúčame všetkým z vás, ktorí chcú do svojej dovolenky vniesť viac športu a adrenalínového osvieženia, ale predovšetkým veľký kopec zábavy. Spoznáte Turecko tak trochu z inej stránky - dovolenka len na brehu mora v hotelovom areáli vďaka tomuto zážitku prinesie vzrušujúce osvieženie a Turecko sa tak vryje natrvalo do vašich spomienok.
nahlad nahlad nahlad

Anatólske ohne, Trója

zažite v Turecku príbeh rodiacej sa Anatólie alebo bájne dejiny starovekej Tróje v podaní jedného z najuznávanejších tanečných súborov sveta pod vedením jedinečného choreografa a tanečníka Mustafu Erdogana. Vychutnajte si fantastické tanečné kreácie v predstavení odohrávajúcom sa priamo pod holým nebom. Turecko, more, slnko, letná dovolenka v kombinácii s horúcimi tanečnými rytmami vo vás zanechajú spomienky ešte dlho po návrate z dovolenky v krajine orientu a brušných tanečníc.
nahlad nahlad nahlad nahlad nahlad nahlad nahlad

Turecký kúpeľ – hamam

návšteva tureckých kúpeľov by mala byť prirodzenou súčasťou Vašej dovolenky. Vyvinuli sa z kúpeľov rímskych a takmer sa od nich nelíšia. Kompletná procedúra zahŕňa odpočinok v horúcej miestnosti plnej pary, dopĺňaný osviežujúcim mydlením a uvoľňujúcou masážou. Vaše telo si iste zaslúži orientálnu očistu a tak sa jej oddajte a relaxujte, ako ešte nikdy. Turecko je povestné svojou precíznou starostlivosťou o klientov a letná dovolenka
nahlad nahlad nahlad

Plavba Green Canyon - Zelený kaňon

fascinujúca plavba neuveriteľne krásnou prírodnou rezerváciou. Cez mesto Manavgat (70 km od Alanye) preteká rieka rovnomenného názvu, ktorá priťahuje pozornosť návštevníkov z celej oblasti. Preteká priehradou, jej zákutiami a kaňonmi. Pohľad z paluby lode na okolitú scenériu, ktorá je prírodnou rezerváciou, vám spríjemní odpočinkový deň na vode. Veľmi osviežujúce sú prestávky na kúpanie v tejto sladkovodnej priehrade. Oplatí sa navštíviť Turecko a preplávať Green Canyon.
nahlad nahlad

Alanya a Side shopping

objavte s nami možnosti nakupovania v obchodoch typických pre túto stredomorskú krajinu. Turecko je známe svojimi tradičnými výrobkami, či už výnimočne kvalitným koženým oblečením, nádherne prepracovanými zlatými šperkami alebo obľúbeným textilom. Na našom výlete vás zavedieme do špecializovaných predajní, v ktorých vám môžeme zaručiť kvalitu ponúkaného tovaru a kde si môžete vybrať z množstva výrobkov od výmyslu sveta. Turecko je známe ako bašta orientálneho obchodu a my vás pozývame za jeho krásami.
nahlad nahlad nahlad nahlad nahlad nahlad

Delfinárium a aquapark v Beleku

vzrušujúce vystúpenie delfínov, dvoch krásnych bielych veľrýb a mroža v delfináriu Troy v Beleku ponúka fantastické zážitky pre malých i veľkých návštevníkov. Show vyvrcholí možnosťou plávania a fotenia s delfínmi. Súčasťou areálu je aj aquapark, ktorý ponúka veľké množstvo zábavy na tobogánoch a šmykľavkách. Nenechajte si ujsť tento výlet, ktorý ocenia nielen deti, ale aj dospelí a Turecko v nich zanechá nezabudnuteľné spomienky aj dlho po návrate z dovolenky.
nahlad nahlad nahlad nahlad nahlad

Perge – Aspendos – Kuršunlu

nazrite spolu s nami za brány antického rímskeho mesta Perge opradeného mnohými legendami, dotknite sa stavieb, ktoré prežili tisícročia a kráčajte po miestach biblických príbehov. Útočisko pred hrejivými lúčmi slnka nájdeme spoločne pri nádherných azúrových vodopádoch Kuršunlu, ktoré sú prírodnou rezerváciou a spoločne nazrieme za brány antického amfiteátru v Aspendose, ktorý sa radí k najzachovalejším stavbám tohto druhu na svete a prenesieme sa do čias, kedy divadlo bolo iba v kolíske. Turecko vám tak ponúka aj históriou opradené výlety.
nahlad nahlad

Pamukkale

bavlníkový hrad patrí nepochybne k najväčším zaujímavostiam, ktoré sú v Turecku. Tento snehobiely travertínový úkaz s termálnou liečivou vodou je zaradený aj v zozname UNESCO, spolu s pozostatkami rímskeho mesta Hieropolis a jeho blízkeho pohrebiska - Nekropolis. Cestou od pobrežia do pohoria Taurus sa ponúka krásny výhľad na okolitú krajinu a vy v krajine orientu okúsite na vlastnej koži, aká je to pravá letná dovolenka. Turecko je dozaista jej zárukou.
nahlad nahlad nahlad

darčekový poukaz
novinky na e-mail