×

Pošleme Ti najlepšie ponuky priamo na Tvoj mail :-)

| viac

Malorka

Malorka patrí k najobľúbenejším rekreačným miestam na svete. Je najväčšia z Baleárskych ostrovov s nespočetným množstvom hotelov všetkých tried. Dovolenku tu každoročne trávi aj španielsky kráľ. Krásne romantické pobrežie so strmými útesmi padajúcimi do mora, malebné zátoky a pozvoľne zvažujúce sa piesočnaté pláže lákajú každý rok množstvo turistov. Slávni herci a politici si tu stavajú honosné letné sídla. Ostrov sa tiež stal obľúbeným miestom slovenských dovolenkárov, ktorí sa sem radi vracajú.

Miestne pláže sa oprávnene pýšia modrou vlajkou - tá sa prideľuje upraveným bezpečným miestam s čistým morom. Na Malorke nájdete výborne vybudovanú dopravnú infraštruktúru, vysokú úroveň služieb, bohatú možnosť výletov, veselý nočný život, ale aj harmóniu a pokoj v zátokách na pobreží ostrova. Na svoje si prídu obdivovatelia prírody, športuchtiví, ako aj milovníci kultúry a historických pamiatok. Hlavné mesto Palma de Mallorca je unikátnou ukážkou skĺbenia starorímskej, maurskej a novodobej kresťanskej kultúry. Pýchou mesta je prekrásna gotická katedrála a vyhľadávaný prímorský prístav. Neďaleko Palmy sa nachádza zábavný park Marineland, ktorý je populárnym cieľom malých aj veľkých dovolenkárov. Aj v tomto roku vám ponúkame už overené strediská: romantické zátoky Calas de Mallorca na východe ostrova s novým hotelom Globales América, Santa Ponsu rovnako s novou možnosťou ubytovania v hoteloch Globales, či slnečnú Palmanovu so širokou plážou, obchodíkmi a zábavnými možnosťami. Ako nové stredisko vám s radosťou predstavujeme známu Pagueru a hotel Beverly Playa. Zamilujte sa do majestátnej krásy okolitej prírody, vychutnajte si spolu s vašimi blízkymi neobyčajné dovolenkové chvíle. Omamná atmosféra zeleného ostrova si dozaista získa vaše srdce od prvej chvíle!

 

 


Malorka - LETOVISKÁ
DOVOLENKA LETO 2014

Malorka - Santa Ponsa

Tu kráčame po stopách kráľa Jaume I., ktorý v 13.- tom storočí práve na brehoch Santa Ponsa zakotvil lode. Priniesol katalánsky jazyk a kultúru, svojim príchodom odštartoval kresťanskú epochu ostrova Malorka. Od tých čias sa nenápadná usadlosť zmenila v pulzujúce stredisko s obchodíkmi a barmi,  ktorého letnou atmosférou sa dovolenkári vďačne nechávajú unášať až do neskorej noci. Jemne sa zvažujúca pláž do krištáľovo čistého mora bude veľkým zážitkom pre vaše deti. Najmenších zoberte i do zábavného Parku v Magalufe (Western Water Park). Presvedčte sa sami o krásach celého západného pobrežia. Na bicykli či autom, poskytne vám potravu pre dušu, ktorá opantá. A potom zistíte, že prísť sem jedenkrát naozaj nestačí!

Malorka, naše zariadenia » Delfin Siesta Mar - hotel 4*

Malorka - Palmanova

Západná oblasť ostrova je obľúbeným dovolenkovým miestom mnohých turistov so záujmom o oddych i športové vyžitie na širokej piesočnatej pláži. Stredisko Palmanova je lemované pobrežnou promenádou. Obchody, reštaurácie, bary, kaviarne, požičovne áut či bicyklov sú samozrejmosťou. Po dobrej večeri odporúčame príjemnú  prechádzku pozdĺž pláže za šumivého šepotu vĺn, večer môžete stráviť v jednom z miesnych podnikov, či vo vedľajšom stredisku Magaluf v tesnom susedstve Palmanovy. Strávte zaujímavý deň pri hraní minigolfu. Známy Marineland neďaleko Palmanovy ponúka vynikajúcu show s delfínmi, papagájmi a tuleňmi. Do hlavného mesta Palma de Mallorca je jednoduché autobusové spojenie, ktoré vám umožní spoznať historické krásy jedinečného mesta, či navštíviť zaujímavé Palma Aquarium s podmorským svetom.

Malorka, naše zariadenia » Delfin Playa - hotel 4*

Malorka - Calas de Mallorca

Jedným z najkrajších miest na ostrove je vyhľadávané východné pobrežie a jeho Calas de Mallorca. Krásna piesočnatá pláž s priezračnou vodou uspokojí vďaka pozvoľnému vstupu do mora aj nároky rodín s malými deťmi. Stredisko je ideálnym miestom: pokojné prostredie, členité pobrežie lemované skalami, romantické zátoky. Jemný piesok pláží v zátokách neopísateľným spôsobom kontrastuje s modrou hladinou mora. Čo viac si od oddychovej dovolenky priať?! V blízkosti nájdete obchodíky, požičovne bicyklov či áut. Určite nevynechajte podvečernú prechádzku po pobreží pri západe slnka. Priam ideálne miesto pre pokojnú dovolenku. Avšak i v neskorších hodinách nemusíte tráviť čas na hotelovej izbe - dá sa príjemne posedieť v blízkych baroch a reštauráciách, či využiť hotelový animačný program. Ak si prenajmete auto, odporúčame vám navštíviť blízke pohorie Sierra de Llevant, hrad Castell de Santueri.

Malorka, naše zariadenia » Samoa - hotel 4*

okruh tureckom
darčekový poukaz
novinky na e-mail