×

Pošleme Ti najlepšie ponuky priamo na Tvoj mail :-)

| viac

Kréta

Bájna Kréta je čarovný ostrov opradený mýtmi, miesto zrodu najvyššieho z gréckych bohov Dia, kolíska európskej civilizácie. Je najväčším gréckym ostrovom a súčasne najjužnejšie položeným ostrovom v Európe. Kréta je romantická, s prekrásnymi piesočnatými plážami, vysokými pohoriami striedajúcimi sa s úrodnými nížinami, s hájmi olivovníkov, či s úchvatnými zálivmi s azúrovo modrým morom, lákajúcim množstvo turistov na strávenie pokojnej dovolenky práve na tomto mieste.

Kréta vonia Afrikou - oddeľuje Európu od Afriky, Egejské more od Lýbijského mora. Na príjemné prežitie vašej dovolenky na tomto nádhernom ostrove vám ponúkame širokú variabilitu pobytov na 8, 11, 12, resp. 15 dní s odletom z Bratislavy alebo Košíc. Dovolenku môžete tráviť na pôvabných plážach obľúbeného letoviska Ammoudara v oblasti hlavného mesta Heraklionu s ubytovaním v osvedčených plážových hoteloch s vynikajúcimi službami ultra all inclusive. Ak sa necháte zlákať východnou časťou ostrova, nájdete tu pláže, ktoré vás očaria svojou jedinečnou krásou. Budete sa kúpať na známej pláži Vai , ktorá právom nesie prívlastok grécky Karibik. Na každom metri pocítite vzácny pokoj, romantiku a skutočné Grécko. Svoje dovolenkové sny ponúkame snívať v krásnych hotelových komplexoch, ktoré sú v našej ponuke absolútnymi novinkami. Dovolenku v renomovaných hoteloch ponúkame stráviť v známych letoviskách Skaleta/Rethymno a Anissaras/ Hersonissos. Veľkým pozitívom tohtoročnej ponuky sú cenovo výhodné trojhviezdičkové hotely v blízkosti mesta Rethymno. A preto neváhajte, nechajte sa zlákať bájnou Krétou, ktorú si skutočne zamilujete.


Kréta - LETOVISKÁ
DOVOLENKA LETO 2014

Kréta - Ammoudara

Stredisko s nádhernou piesočnatou plážou občas premiešanou drobnými kamienkami sa ťahá od hlavného mesta Kréty - Heraklionu smerom na západ. Dovolenková atmosféra tohto malebného mestečka s množstvom obchodíkov, barov, kaviarničiek vytvára raj pre turistov mladých, starších, aj pre rodiny s deťmi.

Kréta, naše zariadenia » Apollonia Beach - hotelový komplex 5.5*, Santa Marina - hotelový komplex 4.5*

Kréta - Anissaras - Hersonissos

Anissaras je kľudné predmestie rušného Hersonissosu, ktorý je určený pre tých, ktorí počas svojej dovolenky nechcú len relaxovať na pláži, ale spoznať aj pravú a neopakovateľnú atmosféru čarovného ostrova Kréta a zabávať sa do skorých ranných hodín.

Kréta, naše zariadenia » Aquis Bella Beach - hotelový komplex 5.5*

Kréta - Kokkini Hani

V minulosti malá malebná rybárska dedinka je dnes vyhľadávaným prázdninovým letoviskom mnohých turistov z celej Európy. Kokkini Hani je známe svojimi krásnymi piesočnatými plážami a blízkosťou hlavného mesta Heraklion s nákupnými i zábavnými možnosťami.

Kréta, naše zariadenia » Aquis Arina Sand - hotelový komplex 4.5*

Kréta - Panormo

Toto malé turistické stredisko pýšiace sa architektúrou typicky krétskej dedinky je vyhľadávané turistami pre svoje krásne piesočnaté pláže a vzácny pokoj, ktorý vás očarí svojou jedinečnou atmosférou hneď pri príchode. Malý prístav a malebné staré uličky ešte viac umocnia tunajšiu neopakovateľnú atmosféru. Panormo sa nachádza cca 22 km od letoviska Rethymno a cca 55 km od Heraklionu.

Kréta, naše zariadenia » Europa Resort - hotel 3.5*

Kréta - Skaleta - Rethymno

Pod mohutnou benátskou pevnosťou Fortezza sa rozprestiera očarujúce mesto Rethymno, ktoré ponúka nespočetné množstvo reštaurácií, taverien, kaviarní, ale aj obchodíkov. Romantické úzke uličky pretkávajúce centrum mesta ústia v prístave s úchvatným majákom, ktorý nad ním drží stráž vo dne i v noci. Skaleta, bývalá rybárska dedinka, je svojou strategickou polohou ideálnym východiskom na spoznávanie skvostov západnej Kréty, akými sú romantické Rethymno či krásna Chania.

Kréta, naše zariadenia » Rethymno Mare Royal - hotelový komplex 5*

Kréta - Kavros

Toto malebné mestečko s typicky krétskou atmosférou je vyhľadávané najmä vďaka krásnym piesočnatým plážam, veľkému množstvu zelene a pre všadeprítomný pokoj a kľud, ktorými dýcha celá táto oblasť. Pre tých, ktorí si chcú užiť rušnejšie chvíle je nablízku stredisko Georgioupolis s množstvom reštaurácií, obchodíkov a kaviarní.

Kréta, naše zariadenia » Sandy Beach - hotel 3*

Kréta - Sitia

Sitia je pobrežné mestečko a prístav na najvýchodnejšej časti Kréty. Do centra mesta vás dovedie pobrežná promenáda s množstvom obchodíkov a taverien. Len 30 km od Sitie sa nachádza slávna pláž Vai, ktorú Gréci právom nazývajú grécky Karibik. Na tejto pláži sa budete skutočne cítiť ako v reklame na kokosovú tyčinku Bounty, ktorú mimochodom reklamní producenti natočili práve na tomto rozprávkovom mieste. Nechajte sa zlákať východnou Krétou a spoznajte jej krásy.

Kréta, naše zariadenia » Sitia Beach - hotelový komplex 5*

Kréta - Adelianos Kampos

Stredisko Adelianos Kampos sa pýši krásnymi dlhými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora, ktoré nabádajú k nerušenému oddychu a relaxu. Pre aktívnejších dovolenkárov v tomto bývalom rybárskom mestečku nájdete množstvo reštaurácií, barov, obchodíkov a diskoték.

Kréta, naše zariadenia » Stella Katrin - hotel 3*

okruh tureckom
darčekový poukaz
novinky na e-mail