×

Pošleme Ti najlepšie ponuky priamo na Tvoj mail :-)

| viac

Čierna Hora

Ak máte chuť vykúpať sa v tyrkysovom mori, vylihovať na nádherných piesočnatýchplážach a zabudnúť na zhon a stres, tak ste si vybrali správne. Čierna Hora, perla stredomorskéhopobrežia, je tým pravým dovolenkovým miestom v tejto letnej sezóne. Keďžesme pri budovaní novodobej turistickej tradície tejto krajiny stáli od jej počiatku, našouodmenou sú nadštandardné vzťahy s hoteliérmi ako i dokonalá znalosť domácich pomerov,čo prináša výhody, ktoré pocítite práve vy - naši klienti.

Krásnu krajinu Čiernu Horu nájdete v srdciStredomoria, len 3 hodiny jazdy autom južneod Makarskej riviéry. Pobrežie má dĺžku293 km a nachádza sa na ňom 117 pláží, ležiacichna 73 km. Z 240 slnečných dní v roku jeaž 180 dní vhodných na kúpanie, čím sa tátokrajina zaraďuje medzi najslnečnejšiu oblasťStredomoria. Aj keď Čierna Hora rozlohoupatrí medzi malé krajiny, jej prírodné krásy,rozmanitosť kultúrnych a historických pamiatokju zaraďujú medzi turistami vyhľadávanéa obľúbené miesta. Neváhajte a nechajte sazlákať do tejto krajiny. V letnej sezóne 2013 vám ponúkame osvedčené a vyhľadávanéčiernohorské letovisko Sutomore. Vyberaťsi môžete z dvoch kapacít hotelového typu.Hotel Korali, ktorý sa vracia do nášho katalógupo dlhšej prestávke, ponúka all inclusiveslužby a čiastočne zrekonštruované izbypriamo v centre letoviska. Obľúbené pavilónyZlatna Obala s vlastnou plážou sú zasadenédo pokojnejšej časti letoviska Sutomore.Prelistujte si nasledujúce strany - jedinečnéceny a detské zľavy v našej ponuke vás určitepríjemne prekvapia.


Čierna Hora - LETOVISKÁ
DOVOLENKA LETO 2014

Čierna Hora - Sutomore

Široká sutomorská zátoka s nádhernou dlhou piesočnatouplážou miestami s prímesou drobnýchkamienkov a rušnou promenádou - to je obľúbenéstredisko Sutomore. Toto vyhľadávané letoviskopre rodinnú dovolenku nájdete 6 km od mesta Bar,na úpätí vrchu Sutorman, obklopené citrusovýmia olivovými hájmi v zovretí hôr Rumije. Je súčasťouBarskej riviéry, ktorá je dlhá 46 km a rozprestierasa na nej 9 km piesočnatých a okruhliakových pláží.Sutomore je známe predovšetkým vďaka svojej1300 m dlhej piesočnatej pláži, pri ktorej sa nachádzahotel Korali z našej ponuky. Ak sa rozhodnetepre zmenu a budete chcieť stráviť deň na inej pláživ okolí, v Sutomore môžete využiť služby vodnýchtaxíkov s odchodom a príchodom priamo z vašejpláže. A keď sa vám zunuje oddych na piesku v objatímora a slnka, môžete sa pešo vybrať na kopecza mestom, na ktorom tróni stará benátska pevnosťHaj-Nehaj, odkiaľ sa vám naskytne nádherný výhľadna celé okolie. V prípade, že by zlyhala vaša fantáziapri vymýšľaní dovolenkového programu, prídu vámna pomoc naši skúsení animátori. A aby deň skončilako sa patrí, určite by ste sa mali nechať zlákať na večernúprechádzku promenádou popri mori a ponoriťsa do víru bohatého nočného života, ktorý vámSutomore ponúka.

Čierna Hora, naše zariadenia » Korali - hotelový komplex 3*, Sato - hotel 3*

okruh tureckom
darčekový poukaz
novinky na e-mail