×

Pošleme Ti najlepšie ponuky priamo na Tvoj mail :-)

| viac

Andalúzia

Na samotnom juhu starého kontinentu, kde majestátny strážca Gibraltar dohliada na vody Atlantiku i Stredozemného mora, a rozdeľuje tak pobrežie na dve pomyselné časti, leží magická Andalúzia. Táto časť Španielska, ovplyvnená stáročiami maurskej nadvlády, je natoľko úchvatná, že známe mestá ako Córdoba, Sevilla, Granada hovoria niečo azda každému z nás. Andalúzia - to sú vyhriate široké piesočnaté pláže, príjemne osviežujúce vlny mora, očarujúce biele dedinky na úbočí hôr, malebné prístavy, maurské hrady, úžasné historické pamiatky, ale aj víno, tapas, jamón či gazpacho, korida a neodmysliteľné flamenco. Zažite stret rôznych kultúr, ktoré tu zanechali svoje stopy - či už na typickej andalúzskej architektúre a umení, alebo v miestnej chutnej kuchyni.

Príjmite pozvanie na dovolenku v prekrásnych kútoch južného Španielska - na pobreží Costa de Almería pri Stredozemnom mori. Sme presvedčení, že naše tradičné hotely opäť oslovia mnohých dovolenkárov túžiacich po nerušenom oddychu a spoznávaní nových zaujímavých miest. Začítajte sa preto do nasledujúcich strán a vyberte si horúcu dovolenku za jedinečnú cenu v letoviskách s prekrásnymi širokými plážami zaliatymi slnečnými lúčmi. Nechajte sa zlákať naším jedinečným pozvaním do Španielska, na hranice Európy a Afriky, kde slnko neúnavne svieti až 320 dní v roku. Okrem leňošenia na pláži budete mať na dosah ruky jeden z najväčších klenotov Španielska - svetoznáme mesto Granada. Bol by hriech nechať si ujsť takýto skvost. Spoznáte jeho majestátneho ducha, navštívite jeho pýchu - paláce Alhambra s krásnymi záhradami Generalife. Prajeme vám príjemné chvíle na pobreží Costa de Almería!


Andalúzia - LETOVISKÁ
DOVOLENKA LETO 2014

Andalúzia - Roquetas de Mar

Srdcom letoviska je príjemná palmová promenáda lemujúca pobrežie. Turistická časť Roquetas je spleťou uličiek s obchodíkmi, reštauráciami, barmi. Ponúka vám návštevu mnohých atrakcií: aquapark, morské akvárium, pravú španielsku koridu, preliezačky pre deti na pláži a samozrejme golfové ihriská. To všetko majú klienti nami vybraných hotelov na dosah. Juhovýchodne od strediska sa rozprestiera prírodná rezervácia Punta Entinas- -Sabinar - 15 kilometrov dlhý pás pobrežia pozostávajúci z dún, panenskej pláže a sladkovodných a slaných jazier. Možno tu pozorovať viac ako 150 druhov vtákov.

Andalúzia, naše zariadenia » ATH Las Salinas Park - hotel 4.5*, Mediterraneo Park - hotel 5*

Andalúzia - Aguadulce

Aguadulce, podobne ako Roquetas de Mar, je ideálnym miestom pre pokojné a ničím nerušené vychutnávanie si slnka, pláže a šumivých vĺn. Dlhé prechádzky po pobrežnej promenáde, vôňa mora, k tomu paella a pohárik sladkého vína Malaga... V neďalekom malom prístave môžete navštíviť jeden z barov, či diskotéku. Ak radi spoznávate na dovolenke okolie letoviska, jedinečnú almeríjsku prírodu si isto zamilujete.

Andalúzia, naše zariadenia » ATH Portomagno - hotel 4.5*

darčekový poukaz
novinky na e-mail